Гомін Галичини
Відкритий лист-звернення до генеральної прокуратури

Відкритий лист-звернення до генеральної прокуратури

2017-03-04 11:40:52

Відкритий лист-звернення до генеральної прокуратури

Народний часопис Галицька рекламно-інформаційна пізнавальна газета  

Адреса: вул.Бориславська, 8, 5-й поверх, м.Дрогобич, Львiвської обл.,

 свiд.про реєстр.ЗМi ЛВ № 747 вiд 21.02.2006 р.

Е-mail: banevska@ukr.net, моб  067 724-41-23

Наш сайт: www.gomgal.lviv.ua

 

 

Генеральна прокуратура України

Вул.Різницька, 13/15,

М.Київ, 01601

Генеральному прокурору України

Юрію Луценко

 

ЗВЕРНЕННЯ

Вимагаємо припинити злочинний дерібан голови міста Кучми Тараса Ярославовича, заступника голови з гуманітарних питан Василя Качмара, помічника голови міста п.Коцюби, а саме:

 1. Не дають дозволу на створення дендропарку на вулиці Шевченка, 23 біля «Вілли Яроша» (ініціатива декана біолого-природничого факультету Світлани Ярославівни Волошанської), тому, що бізнес-депутати хочуть на цьому місці будувати багатоповерхові будинки, хоча земельна комісія на чолі Балога Олега Богдановича вивчила це питання і давно дала погодження на будівництво дендропарку.
 2. У парку по вулиці Василійова замість облаштування паркової зони без законних підстав побудували «колибу», де збираються алкоголіки.
 3. Дрогобицький шаховий клуб «Софія» потерпає від рейдерських нападів. Клубові мер Дрогобича і його заступник Василь Качмар нав'язали приміщення не у власне ДЮСШ, а на другому поверсі в окремій споруді поряд з гімназією... де б'ють вікна, вештаються вечорами бандюки і наркомани, а саме приміщення є удвічі меншого від потреби розміру, до того ж потребує капремонту.

 

 1. У Дрогобичі по вулиці Курбаса забирають земельні ділянки на яких є городи, переводять ці ділянки в інше цільове призначення: з орної землі під житлові будинки і вже готують на продаж без згоди на то жителів прилеглої вулиці.
 2. На Новій Волощі по вулиці Парковій люди роками обробляли землю, яку також готують під продаж.
 3. Величне дерево часів Бруно Шульца, що жило по вулиці Івана Франка у місті Дрогобич, захворіло на грибок біля кореневої системи. "Керуючись думками": щоб не впало комусь на голову, чи дорогу машину, майстри відрізали його від землі. І вбили дерево.
  Мешканці Дрогобича цікавились і знають - рослину можна було врятувати. Видаливши шкідника і обробивши засобом структуру, зміцнивши видалений проміжок бетоном, дереву можна було допомогти. Дивно, що того не знали спеціалісти, які з фантастичною швидкістю його зрізали. А музей "Дрогобиччина", що знаходиться поруч (відділ історії та природи, на хвилиночку!) нічого не зміг зробити.
 4. Вкрали у громади місце під молочний ринок по вулиці Ковальській, на його місці побудували торгівельний центр «Гетьман».
 5. Вкрали у дрогобичан стадіон "Галичина", зруйнували його, команда футболістів Галичина лишилась без місця для тренувань. Цей стадіон був дуже потужний, мав прекрасний відкритий басейн який працював для громади міста, а тепер там є тільки сторож, який охороняє недіючий об'єкт.
 6. Таємним рішенням зносять 16 гаражів по вулиці Сахарова, біля будинку номер 2, а на тому місці хочуть будувати закриті корти і автостоянку біля річки. Цими місцями під гаражами люди користуються за розпорядженням головного архітектора вже понад 30 років і ніхто ніколи не мав претензій до власників гаражів. Власники гаражів ходили на прийом до міського голови з проханням передати ці земельні ділянки їм згідно статті 121 Земельного Кодексу України, на що міський голова і його заступник Василь Качмар і помічник голови Коцюба в хамський формі заявили людям, що не збираються цього робити, а будуть робити так, як хочуть вони. Особисто мені, як журналісту Василь Кочмар сказав, що знесе мій гараж першим, тому, що йому не подобається як його діяльність висвітлюють журналісти.

З цього можна зробити висновок, що мер і його помічники і заступники були обрані для дерібану земель, але громада їх не для того обирала і обурена їхніми діями. Такими своїми діями чиновники тільки створюють конфліктні ситуації і не займаються такими питаннями як облагородження міста. Фасади будівель у центрі міста не реставрують, дороги ремонтують аби як, або зовсім не ремонтують.

 Дрогобич – це є студентське місто, парків має бути багато, громада обурена тим, що мер і його помічники не займаються облагородженням міста, а займаються обдиранням і без того обідраних людей.

Вимагаємо перевірити скільки коштів надійшло в бюджет міста від таких продажів, а також захистити мешканців міста від цих рейдерських нападів з боку міського голови і його заступників.

Головний редактор

Газети «Гомін Галичини»                              Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар