Гомін Галичини

Запрошує «Імперія мистецтв»!

Запрошує «Імперія мистецтв»!

2018-07-27 21:12:32

Запрошує «Імперія мистецтв»!

Від 12 до 15 жовтня 2018 року у Трускавці відбудеться ґрандіозна подія – iv- Четвертий Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “Імперія мистцтв” («empire of arts»,) у якому візьмуть участь юні таланти з усіх реґіонів України та з-за кордону.

Прогнозована кількість учасників – 1000 осіб, віком від трьох до 95 років, які готуються продемонструвати свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанниці. моделінґ, дизайн одягу, ориґінальний жанр. На сьогодні участь у фестивалі   підтвердили гості з інших країн, серед яких –  країни Африки, Білорусь, Литва.

brz_1691

Участь у фестивалі беруть також і діти-сироти, люди з особлививми потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також із сімей бійців АТО. Усі вони виступають на рівних умовах, однак ми нагороджуємо їх додатковими відзнаками та подарунками.

twuigdoyt5e

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне міжнародне журі, яке складається з провідних діячів культури і мистецтв, спеціалістів у різних видах мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів, директорів Міжнародних проектів та фестивалів, акторів, режисерів, поетів, композиторів, концертних менеджерів, pr-спеціалістів, аранжувальників, музичних критиків, хореографів, викладачів, дизайнерів та стилістів з України, Італії та Венесуели.

До складу журі увійшли:

1. amador lopez – відомий хореограф, балетмейстер, шоумен, співак. Засновник та керівник творчого обєднання «rumbero’s art-group», фітнес-студії та танцювальної студії «rumbero’s». Засновник і фронтмен відомого гурту «rumbero’s» та найбільш видовищного шоу-балету України «rumbero’s». Переможець і голова журі популярних телепроектів: «Танцюю для тебе», «Танці з зірками», «Майданс-2». Призер і голова журі багатьох танцювальних чемпіонатів, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, переможець континентального чемпіонату з сальси «copa latina», голова журі міжнародного дитячого конкурсу «ittle miss world». Чемпіон світу з фехтування, рекордсмен книги рекордів Ґінеса України (організував флешмоб, в якому одночасно танцювало 22 з половиною тисяч осіб). Учасник карнавалу в Ріо де Жанейро. Хореограф-постановник концертів та найяскравіших танцювальних кліпів зірок українського і шоу-бізнесу. Хореограф-балетмейстер vІІ Катериненського балу. (Венесуела)

2. alfonso oliver – Популярний співак, автор пісень, музикант. Переможець Міжнародних конкурсів і фестивалів, учасник багатьох телевізійних та радіопрограм, популярних телешоу. Музичний промоутер (Італія)

3. rulada (Ірина Цуканова) – популярна співачка, автор, композитор, викладач вокалу. Засновник вокальної методики та школи різножанрового вокалу improvination, за якою  викладають більш ніж в 30 країнах світу (Україна).

4. Тарас Шіт – голова правління Львівського обласного відділення Творчої спілки Асоціації Діячів Естрадного Мистецтва України. Головний балетмейстер-постановник Творчої спілки Асоціації Діячів Естрадного Мистецтва України. Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Маґістр Вищої школи імені Станіслава Сташіца (Кельце, Польща). Засновник Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України, віце-президент Української ради танцю, дійсний член об’єднання професійних вчителів танцю Великобританії, почесний дійсний член Ліги танцю та спортивного танцю Грузії, а також асоціації танцю міста Тирґу-Муреш в Румунії. Доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури та мистецтв Львівського національного університету імені  Івана Франка. Директор Всеукраїнських фестивалів «Львівська Рапсодія», «Золотий перетин Львова», «Джерела Моршина» (Україна-Польща).

5. Борислава Білоцерківська – співачка, поетка, композиторка, викладачка вокалу, сценаристка. Президент Міжнародних конкурсів-фестивалів  “Імперія мистецтв” («empire of arts»)  та  “Імперія талантів” («empire of talents». Засновник та голова правління ГО «Імперія мистецтв». Генеральна директорка продюсерського центру «brava production». Голова представництва Міжнародної громадської організації «cinemahall» у Львові. Керівник Міжнародної акторської школи у Львові. Представник міжнародних фестивалів в Україні. Голова ЛОВ «ukrainian fashion academy». Володарка Ґран-прі багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. (Україна)

6. Олег Серафин  – соліст шоу-балету та групи Амадора Лопеса «rumbero’s». Хореограф, тренер. Помічник хореографа на телепроекті «Майданс – 2». (Україна)/

7. Олег Лисій – артист та дириґент бродвейських мюзиклів «chicago», «beauty and the beast», «cinderella» міжнародної театральної компанії «stage entertainment». Бек-вокаліст мюзиклів «phantom of the opera», «Бал вампірів», «ghost». Музичний керівник шоу «broadway dreams». Викладач Київської академії музики імені Ренйґольда Глієра. Лавреат міжнародних конкурсів, викладач вокалу та акторської майстерності. (Україна)

Організатором цієї події є Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «brava production» за підтримки Трускавецької міської ради та Трускавецького міського голови Андрія Кульчинського.

Метою конкурсу-фестивалю «empire of arts» є виявлення та підтримка талановитих дітей та творчо обдарованої молоді, їх духовного та естетичного розвитку, підвищення їхньої виконавської майстерності, обмін творчими здобутками, розширення міжнародних культурних взаємин, сприяння інтеґрації національного мистецтва у світовий культурний  простір, пошук і розкриття творчих здібностей  молодих авторів, виконавців, хореографів, дизайнерів, моделей, артистів ориґінального жанру та мистців, залучення їх до мистецтва, включення їх у творчий процес духовного та естетичного потенціалу особистості; надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу у їхній подальшій кар’єрі; встановлення, розширення і зміцнення дружніх і творчих контактів між колективами та окремими виконавцями, розвиток міжнародних та міжнаціональних взаємин; подальша підтримка та продюсування учасників, дипломантів та переможців конкурсу-фестивалю, залучення їх до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійних зйомок, участі у реаліті та талант-шоу, а також міжнародних і міжнаціональних культурних проектів та обмінів.

До участі у конкурсі-фестивалі «Імперія мистецтв” допускаються колективи і окремі виконавці віком від трьох до 95 років.

Конкурс-фестиваль проходить у таких номінаціях:

а) Вокал (соло, дуети, ансамблі, хори),

б) Хореографія (соло, дуети, ансамблі),

в) Інструментальна музика (соло, дуети, ансамблі, оркестри),

г) Театральне мистецтво (соло, дуети, колективи),

д) Циркове мистецтво (соло, дуети, колективи),

е) Мажоретки, барабанниці,

є) Моделінґ,

ж) Дизайн одягу,

з) Оригінальний жанр.

Основними заходами конкурсу-фестивалю є:

1. Церемонія офіційного відкриття Іv Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «empire of arts»;

2. Проведення конкурсу-фестивалю у декількох номінаціях: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці , моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр;

3. Проведення масштабного флешмобу;

4. Програма відпочинку (вечір знайомств, дискотеки, творчі зустрічі, екскурсії);

5. Майстер-клас за участі членів журі;

6. Прес-конференція за участі засновників, організаторів, членів журі, переможців та зіркових гостей конкурсу-фестивалю;

7. Концертна програма за участі зіркового журі та учасників фестивалю;

8. Церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців;

9. Святковий Ґала-концерт!

Для усіх учасників та переможців конкурсу-фестивалю «empire of arts» передбачено нагороди та подарунки/

Серед нагород: кубки, зйомка відеокліпів, авторські пісні, аранжування, туристичні путівки, фотосесії, подарункові сертифікати, сертифікати на майстер-клас з вокалу в Києві від Ірини Цуканової, мр3-плеєри, прикраси, солодкі подарунки та багато інших призів. Переможці конкурсу-фестивалю також отримують запрошення та знижки на участь у престижних міжнародних конкурсах і фестивалях в Україні, Туреччині, Угорщині, Греції та інших країнах світу.

Переглянути фото- та відеозвіт нашого попереднього проекту – Міжнародного конкурсу фестивалю «empire of arts» можна на сайті фестивалю: www.empireofarts.com.ua

Розпочнеться фестиваль 12 жовтня урочистим відкриттям на головній сцені міста. Конкурсні виступи відбуватимуться 13 і 14 жовтня в концертних залах Трускавця. А 15 жовтня на відкритій центральній сцені відбудеться масштабний флеш-моб. Вже о 15 годині в Палаці культури імені Шевченка відбудеться заключний Гала-концерт!

Ведучими конкурсних днів та заключного Ґала-концерту будуть Ростислав Пелех та Олена Музика.

-4zeohvaejm

Заявки на участь в конкурсі-фестивалі приймаються до 15 вересня 2018 року.

Детальну інформацію можна отримати за наступними посиланнями:

https://empireofarts.com.ua/empireofarts

http://fb.me/empireofarts.com.ua

e-mail: bravaproduction@gmail.com

tel. + viber: +38 096 388 73 48

Друзі та партнери конкурсу-фестивалю:

Трускавецька міська рада, Трускавецький інформаційний центр, Санаторій «Кришталевий Палац», Палац культури імені  Шевченка, розважальний комплекс «cazanova», Канал «Телевсесвіт», Дрогобицька інтернет-ґазета «Майдан», Громадське Медіа-група «promedia», Медіа-група «festivalinfo», Компанія «fm-tv», Радіо «Хіт-ФМ», Радіо «Котермак», ФМ Галичина, Журнал «Рia-Львів», Журнал «Аpriori», інтернет-портал «ivetta», “Варто – галицькі новини”, міжнародний культурний портал «Експеримент», інтернет-платформа «talents collection», «Львівська газета», Портал «Музичний Львів», відкритий суспільний сайт «Трускавецький вісник», ґазета «Медіа Дрогобиччина», ІА «syla news», ТМ “main people», Антикафе «Сommuna», МГО «Сinemahall», дитячий розважальний центр «Дитячий світ», магазин дитячого італійського одягу та взуття «Мінні бутік», крамниця – майстерня «Кristi», дизайнерські прикраси від кутюр Божена Лобанова, розважальний дитячий центр «Дитяча Планета», зоопарк «Лімпопо», проект «Інший світ», Еко-майстерня «АйноФайно», “lviv vernisage”, Компанія «a-trophy», “pizza veterano” ( Трускавець), cолодощі ручної роботи «marma land», videigrapher polyak bogdan, фотограф Ксенія Бойко, фотограф Орися Боднар, фотостудія “vikeren studio”, Школа різножанрового вокалу Ірини Цуканової «improvination», анімація «Обнімашки», ведучі Олена Музика та Ростислав Пелех.

Генеральний інформаційний партнер – телеканал «ПравдаТУТ Львів Медіа»

Гостинно приймає готель «Соламія».

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар