У Стебнику перевірили діяльності суб’єктів господарювання

У Стебнику перевірили діяльності суб’єктів господарювання

2021-04-12 21:46:17

У Стебнику перевірили діяльності суб’єктів господарювання

У понеділок, 5 квітня, у Стебнику проведено низку спільних обстежень щодо дотримання санітарних норм у період карантину, недопущення фактів використання незадекларованої праці та повноти сплати податків на території Дрогобицької міської територіальної громади. До складу робочої групи увійшли представники сектору з питань праці, відділу економіки, Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби та Дрогобицького відділення поліції.

З підприємцями та їх працівниками проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю, значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Суб’єктів господарювання проінформовано про дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Комісія наголосила на важливості виконання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження коронавірусу.

Зокрема, у частині дотримання респіраторної гігієни, частого миття рук з милом та оброблення їх дезінфекційними спиртовмісними засобами, прибирання на робочому місці, в тому числі засобами для чищення, а також часто провітрювати приміщення.

Виїзди комісії відбуватимуться регулярно по всій території Дрогобицької міської об’єднаної територіальної громади.

за матеріалами:

Дрогобицька міська рада

Сектор з питань праці

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар