Зустрічайте новий фестиваль короткого метру 4:3!

Зустрічайте новий фестиваль короткого метру 4:3!

2021-09-22 07:46:45

Зустрічайте новий фестиваль короткого метру 4:3!

Фестиваль короткого метру 4:3 - це пілотна версія локальних фестивалів, ініційована Олександром Гойсаном у партнерстві з проєктним простором "Асортиментна кімната", Франківською Кінокомісією та СУК (“Сучасне українське кіно”). Фестиваль відбудеться 23-26 вересня в Івано-Франківську та, окрім показів, включатиме серію публічних подій: зустрічей, дискусій та воркшопів від українських режисерів і акторів. На фестивалі показуватимуть стрічки, відзняті лише у форматі 4:3. Усі події фестивалю є безкоштивними. 

Відкриватиме кінофестиваль фільм “Холодна війна” польського режисера Павла Павліковського, який у 2018 році отримав за цю стрічку Приз за найкращу режисуру Каннського кінофестивалю. Показ відбудеться в Палаці Потоцьких 23 вересня о 19:00.

 

До конкурсної програми фестивалю долучено журі, яке обиратиме переможців в українському та міжнародному конкурсах.

Склад журі:

  • Марина Врода - сценаристка та режисерка. У 2011 році її короткометражний фільм «Крос» переміг у головному конкурсі Каннського кінофестивалю. Наразі Марина живе на два міста, Берлін та Київ, завершує Магістратуру в кіноуніверситеті імені Конрада Вольфа в Бабельсберзі та працює над повнометражним фільмом "Степне" у копродукції України, Німеччини та Польщі.
  • Івано Бліндар - актор театру та кіно. 10 років працює в трупі Франківського Драмтеатру. Найвідоміша кінороль - головний герой Андрій в короткометражному фільмі Аркадія Непиталюка "Кров'янка", який у 2016 році здобув Приз Національного конкурсу на кінофестивалі "Молодість" та був номінований у 6 категоріях на здобуття української національної кінопремії «Золота дзиґа». Також Івано Бліндар зіграв головну роль в екранізації повісті українського музиканта Кузьми Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін». 
  • Філіп Сотниченко - сценарист, режисер, продюсер, співзасновник громадської організації «СУК» (Сучасне Українське Кіно). Його короткометражний фільм "Технічна перерва" (2017) виборов нагороду на кінофестивалі класу "А" (Tallinn Black Nights Film Festival) в Естонії. Наразі Філіп Сотниченко працює над своїм повнометражним дебютом - фільмом "Ля Палісіада".

В програмі фестивалю, окрім щоденних показів короткометражних фільмів, відбудуться акторський воркшоп від Соломії Кирилової, акторський воркшоп від Івано Бліндара, зустріч з режисеркою Мариною Вродою та дискусія про співвідношення сторін в кіно, яку проведуть Ярема Малащук, Марина Врода та Філіп Сотниченко.

Події фестивалю відбуватимуться у трьох просторах: Палаці Потоцьких, “Асортиментній кімнаті” та на території Котельно-зварювального 63 заводу.

Фестиваль короткого метру 4:3 відбудеться за підтримки Urban Space 100.

За питаннями інтерв'ю або зйомок сюжетів звертайтесь за номером: 095 741 333 7 (Анна Потьомкіна).

Сучасне Українське Кіно

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар