ВАЖЛ??ВО: Медіахаби для внутрішньо переміщених медійників: де працюють?

ВАЖЛ??ВО: Медіахаби для внутрішньо переміщених медійників: де працюють?

2022-04-29 12:49:08

ВАЖЛ??ВО: Медіахаби для внутрішньо переміщених медійників: де працюють?

У час повномасштабної війни Національна асоціація медіа за підтримки Black Sea Trust створила 3 медіахаби для внутрішньо переміщених редакцій чи окремих медіапрофесіоналів для виготовлення та поширення якісного інформаційного контенту. Ідея такого проєкту виникла, оскільки чимало редакцій та окремих журналістів вимушені були переїхати з міст, де ведуться активні бойові дії, у відносно спокійніші українські міста, щоб надалі продовжувати свою професійну роботу. Медіахаби допоможуть підтримати медійників і дадуть їм поштовх створювати якісний контент.
 

На основі редакцій «Канал 402» з Івано-Франківська, агентства «АСС» з Чернівців та TV-4 з Тернополя створені медіахаби з робочими місцями  для внутрішньо переміщених медійників, які включають бесплатний доступ до інтернету та необхідних для роботи пристроїв, користування звуко- та відеозаписувальною/монтажною технікою.

  • Телеканал «Канал 402» забезпечить створення та підтримку хабу з 8 робочими місцями для внутрішньо переселених медійників у Івано-Франківську.
  • Інформаційне агентство «АСС» забезпечить створення та підтримку хабу з 9 робочими місцями для внутрішньо переселених медійників у Чернівцях.
  • Телеканал TV-4 забезпечить створення та підтримку хабу з 10 робочими місцями для внутрішньо переселених медійників у Тернополі.

Так медійникам, яким довелося покинути рідні редакції через повномасштабну війну в Україні, вдасться продовжувати створювати якісний та потрібний контент для незалежних українських медіа. 
 

Тривалість діяльності медіахабів: з 15 квітня по 15 липня 2022 року.
 

Журналісти, редактори, оператори, звукорежисери та інші медіапрацівники, звертайтеся, будь ласка, за підтримкою до медіахабів у Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополі, адже ваша робота у ці складні для країни часи надважлива.
 

Продовжуймо разом тримати оборону на інформаційному фронті!

Пресцентр НАМ

Ви отримали цей лист, оскільки є партнером

Національної асоціації медіа

Відписатися від розсилки

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар