Гомін Галичини
За милосердя до дітей–сиріт Бог щедро віддячив сироті

За милосердя до дітей–сиріт Бог щедро віддячив сироті

2014-12-29 14:52:15

За милосердя до дітей–сиріт Бог щедро віддячив сироті

У четвер, 25 грудня, відбулося засідання виконкому. На засіданні прийняли рішення про надання особі з числа сиріт однокімнатної квартири у новозбудованому будинку. Особа, якій надається квартира — Віталій Чураєв.
Хлопчина народився у місті Дрогобичі в 1992 році. З 01.09.2010 до 30.06.2013 навчався в Новороздільському професійному ліцеї, де знаходився на повному державному забезпеченні, проживав в гуртожитку ліцею. Проживає у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в с. Вовчищовичі Мостиського району Львівської області до січня 2015 року (до виповнення 23 років).
На даний час дитина навчається у Львівській Богословській семінарії — вищому духовному навчальному закладі у структурі відділу освіти Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської. Навчання дається йому не легко, але юнак є наполегливий та працьовитий, тому отримує здебільшого оцінки «добре». Він скромний, стриманий, без шкідливих звичок, добрий та м’якосердий. Віталій посвятив себе роботі із дітьми — сиротами.
Тому й, очевидно, за милосердя та любов до дітей-сиріт, йому віддається з Божою допомогою: завдяки клопотанню депутата Дрогобицької міської ради Богдана Николаїшина для придбання квартири виділено кошти із місцевого бюджету, а також зусиллями деяких депутатів Львівської обласної ради — із обласного бюджету.


За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар