Дрогобицьке Газове Управління і приватне підприємство "Захід-Теплогазсервіс" - Афера - чи ні?

Дрогобицьке Газове Управління і приватне підприємство "Захід-Теплогазсервіс" - Афера - чи ні?

2015-02-02 18:32:42

Дрогобицьке Газове Управління і приватне підприємство

 Дрогобицьке Газове Управління і приватне підприємство "Захід-Теплогазсервіс" - Афера - чи ні?

26 січня 2015 року приватне підприємство "Захід-Теплогазсервіс" в особах директора Ярушак О.Ф. і сажотрусів Дехтяренко О.В., Шевців М.П. склали акт на прийомку в експлуатацію димових і вентиляційних каналів в житловому будинку щодо технічного стану димових і вентиляційних каналів з метою визначення їх придатності. Цим актом встановлено, що за адресою по вул.Сахарова,2 газові прилади відповідають технічним нормам і придатні для відводу продуктів згорання від побутових газових приладів.

Того ж дня, тобто 26 січня працівники газової прийняли цей акт, але в дуже агресивній формі заявили, що позбавлять приватне підприємство "Захід-теплогазсервіс" ліцензії, бо начеб то це тільки на папері все є.

Також працівники дрогобицької газовні неодноразово приходили за цією адресою і погрожували що відключать у будинку газ тому що немає вентиляційних каналів (вони їх чомусь не побачили, хоча вони є)

02 лютого 2015 року о 12 годимні дня працівниця приватного підприємства "Захід-Теплогазсервіс" , прізвища свого не назвала, прийшла до мене додому за адресою вул.Сахарова, 2 і попросила показати їй копію акту, який вона особисто написала 26 січня 2015року. Я дала їй в руки цей акт, після чого вона сказала що їй треба тільки подивитися що там написано. Вона цей акт грубо забрала і сказала, що тепер я нічого і ніде не докажу, розвернулась і пішла.

Оригінал цього акту знаходиться в газконторі.

  Для чого вона це зробила - вона сама прекрасно знає, а в народі кажучі - кінці у воду...

Незрозумілі вимоги дрогобицької газової і приватного підприємства "Захід-Теплогазсервіс" - це знущання над споживачами. Дії працівниці підпадають під кримінальну відповідальність. Вона не мала права цього робити, незважаючі на те, що до неї я віднеслась з довір'ям.

Мотивуючі відключення газу лише своїм нефаховим підходом до роботи ці працівники абсолютно підривають довіру до роботи газової служби в цілому.

Споживачі газу! Будьте пильними до таких працівників!

Достовірно описала

Свідок описаних подій

Анна Баневська

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар