Коли у Дрогобицьких маршрутках будуть видавати квитки?

Коли у Дрогобицьких маршрутках будуть видавати квитки?

2016-08-06 20:24:51

Коли у Дрогобицьких маршрутках будуть видавати квитки?

Люди мають вимагати у водія білет і тримати його в руках. 

В законі "про перевезення" не написано, що кількість перевезених пільговиків обмежена, але чомусь у Дрогобичі кількість пільговиків чітко прописана у кожній маршрутці. Коли запрацює закон, напевне тоді, коли люди усвідомлять, що закон є для всіх без обмежень і виключень. Людина, яка порушує закон має відповідати за це порушення.

Перевізники Дрогобича і району скаржаться що дуже багато пільговиків, але чомусь не хочуть видавати людям білети, не хочуть порахувати реальну кількість пільговиків. Напевне їм це не вигідно, лишається багато питань без відповіді.

Особисто відчула на собі обмежену можливість скористатися пільгою на проїзд. По-перше - треба відстояти чергу для пільговиків, по-друге водії словесно ображають і принижують гідність і честь своїм відношенням до пільговиків. Так, я можу оплатити проїзд, але чому я не маю користуватися правом на пільгу, яке мені гарантовано державою. Для чого тоді ці гарантії? Нехай мені дадуть гроші, які закладені в бюджеті на пільговий проїзд. Бо в мене складається враження, що є особи які за мільярди пільговиків ведуть розкішне життя, відкривають рахунки в офшорах, а пільговики платять за проїзд, тому, що не можуть скористатися тими пільгами, бо їх вже немає, ці кошти вкрадені з бюджету. Водії підтверджують мої думки, вони кажуть, що їм ніхто не компенсує кошти за пільги, це вони за свій рахунок возять пільговиків. Переконана, що є особи, які сидять на мільярдах пільговиків, як миші на сирі і думають що це ніхто не бачить - це не так. Є розумні, мудрі і непродажні українці, які не дадуть далі обкрадати людей, які не мають можливості себе самі захистити.

Анна Баневська

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар