“Бачу діла твої, Людино”

“Бачу діла твої, Людино”

2016-11-21 18:03:35

“Бачу діла твої, Людино”

Річницю Революції гідності вшановуватимемо сьогодні, 21 листопада - день, в який три роки тому наша історія розпочала новий відлік, перегорнувши ще одну неоціненну сторінку в книзі становлення нас як народу свідомого і небайдужого. 
В рамках відзначення цієї дати, відбудеться ряд заходів, серед яких фотовиставка “Бачу діла твої, Людино”. Організатори обрали назву за однією із світлин, яка була зроблена під час кривавих подій на Майдані. Бо попри самосвідомість, гідність і дії спрямовані на благо розвитку нашої країни, найяскравіше проявилися вони саме під призмою лукавості, зла та байдужості, через які все почалося, через які досі триває війна. 
Частина представлених світлин була надана небайдужими учасниками Майдану. Вони ілюструють той нелегкий шлях, який пройдений за ці 3 роки. Надзвичайно важливо, щоб те, як ми живемо що робимо і чого не робимо були гідними тих втрат, яких довелося і доводиться нам зазнавати. 
Запрошуємо сьогодні з 11:00 прийти в парк імені С. Бандери, переглянути фотовиставку “Бачу діла твої, Людино”, завжди пам'ятати та обдумано діяти. Очевидцями всіх наших справ завжди є Бог і будуть наші нащадки. Кожен з нас творить історію України.

oleh dukas
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар