Завдяки націоналістам у Львові офіційно вивішуватимуть червоно-чорний стяг

Завдяки націоналістам у Львові офіційно вивішуватимуть червоно-чорний стяг

2018-03-22 22:22:36

Завдяки націоналістам у Львові офіційно вивішуватимуть червоно-чорний стяг

Сьогодні вранці Національний Корпус, ВО "Свобода", Правий Сектор та ВГО "Сокіл" прийшли під стіни Ратуші з вимогою прийняти ухвалу щодо обов'язкового використання червоно-чорного стягу на адміністративних будівлях під час державних свят.

Акція протесту відбувалась без партійної чи організаційної символіки, лише з синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами. До учасників заходу також приєдналося багато небайдужих містян.

Відразу після початку сесії депутати міськради одноголосно прийняли запропоновану ухвалу, а попереднє своє рішення назвали "помилкою". Таким чином, завдяки націоналістам принизлива для Львова "рекомендаційна ухвала" авторства Андрія Москаленка була замінена, а протягом 29 державних свят у році на усіх адмінбудівлях міста майорітимуть поруч червоно-чорний та синьо-жовтий прапори!

Нагадаємо, що раніше фракції "Самопоміч" та "Громадянська Позиція" навмисне провалили ухвалу вищезгаданого змісту прийняттям незрозумілого рішення з формулюванням: "рекомендуємо використовувати українську історичну символіку на масових заходах, зокрема червоно-чорний стяг". Сьогодні ж, після прибуття націоналістів, ці фракції раптово змінили свої принципи і бачення щодо цього питання.

Денис

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар