10-річний Марко загинув в 21 столітті на вулиці великого міста від ураження струмом!

10-річний Марко загинув в 21 столітті на вулиці великого міста від ураження струмом!

2018-06-19 13:29:24

10-річний Марко загинув в 21 столітті на вулиці великого міста від ураження струмом!

10-річний Марко загинув в 21 столітті на вулиці великого міста від ураження струмом! В житловому районі, а не десь на території підприємства, де на багатьох дверях написано «не влезай, убьет»... Він з двома друзями йшов на футбол, а прийшов у могилу. Бо хтось халатно ставиться до своєї роботи. Він помер коло тих труб, що на фото. Місцеві давно використовують їх як кладку через річку. Всім відомо, що там ходять люди... В середині труб прокладений силовий кабель під напругою 380 вольт. З однієї труби ті кабеля стирчали. Марко послизнувся і колінами впав на дріт... Вони обгоріли до кісточок, розказав його батько, який прибіг на місце і разом з медиками робив штучне дихання своїй дитині. Уявляєте, що відчуває тато, який робить штучне дихання своєму 10-річному сину!? А оті люди, які перебувають на посадах і в чиї обов`язки входить слідкувати за електромережами, уявляють? Той кабель стирчав у місці де закінчується огорожа дитячого садочку. Тобто там майданчик в 5-7 метрах! Там ходять сотні дітей! Пісочниця! Пісочниця біля оголених дротів з напругою 380 вольт! Люди зверталися до Дрогобицького РЕМ із скаргами, що там пробиває струм. Енергетики наче б то 9 червня відключили струм в тих дротах. А 13 червня той «відключений» струм вбив дитину. 
На другому фото керівник Дрогобицького РЕМ Василь Дмитрик. Прийшов наступного дня після смерті хлопчика оглянути ті кабеля і труби. Можливо вчора був, на знаю. Сьогодні, побачивши нас і родичів хлопчика, хотів із колегою тихенько втекти, але ми не дали. От він по середині. А зліва стоїть батько вбитого. Вбитого! бо, на мою думку, це було вбивство халатністю та безвідповідальністю. Так от, той чиновник не відповів на наші прості запитання. Через що померла дитина? - не коментую. Чи був там струм? - не коментую. Як часто енергетики оглядають кабеля в таких місцях? - не коментую... Навіть присутність батька не опритомнила посадовця і не пробудила його совісті. Звертайтеся до слідчого, звертайтеся в прес-службу... але ж ти, чоловіче, відповідаєш за порядок на ділянці своєї компетенції і повноважень. Ще ж твоє господарство. І через бардак на цьому господарстві загинула дитина. 
Закінчив 4-й. Перейшов у 5-й. Класна керівничка сьогодні плакала над грамотою - мала вчора вручити її Маркові. Каже, «що я тепер маю з нею робити?»... 
Найстрашніше для нас усіх те, що ніхто покараний, швидше за все, не буде. В енергетиків по документах все ок. А поліція і прокуратура, я припускаю, шукати істину і справедливість тут не будуть. Бо найлегше списати все на нещасний випадок. 
Андрій Іванович Білас walera sereda ми з колегами Марічка Кужик Євгенія Полікарпова Юлія yulia bundz і родичі загиблого, і всі решта громадяни, які не хочуть помирати від ураження струмом, сподіваємося, що ваші підлеглі сумлінно поставляться до своїх обов`язків і докопаються до істини, в не спустять все в ту річку, над якою зависли ті злощасні труби.

Віка Балицька

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар