Коли євреї йшли до Єрусалиму - українці вже звідтам верталися

Коли євреї йшли до Єрусалиму - українці вже звідтам верталися

2018-08-25 22:56:03

Коли євреї йшли до Єрусалиму - українці вже звідтам верталися

23 серпня о 10 годині у приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради відбулась 39 сесія 7-го депутатського скликання. Сесія була урочистою, з нагоди святкування дня Державного Прапора України.

Неповторною окрасою свята був виступ і творчий супровід свята Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України "Верховина".

Всі присутні за ініціативою о.Цьмоканича вшанували молитвою тих, хто віддав своє життя за Батьківщину Україну.

Були на сесії і представники ЗМІ: від редакції газети «Гомін Галичини» - Анна Баневська, «Всеукраїнської Газети» - Анна Волошин, сайту «Лайф-Інфо» Вікторія Лишик, радіо «Франкова Земля», від Дрогобицької міської ради – Зеновій Квасній.

Матеріальними відзнаками і нагородами голова Дрогобича Тарас Кучма привітав волонтерів, які з початку військових дій і дотепер невтомно надають посильну допомогу воїнам на Сході України.

В своєму виступі під час сесійної розминки депутат Дрогобицької міської ради Тарас Демко адресував депутатське звернення на адресу міського голови про неприпустимість недоцільного використання коштів з місцевого бюджету на утримання «Муніципальної варти», незаконного підняття тарифів за вивезення сміття у Дрогобичі, а також проінформував присутніх що у приміщенні ЗОШ № 14 міська влада хоче зробити інклюзивний центр не погодивши це питання з батьківським колективом цієї школи. Інклюзивний центр мав бути розміщений у приміщенні вечірньої школи, але за незрозумілих громаді міста причин влада міста вирішила віддати частину приміщення ЗОШ №14 для розміщення цього центру.

Не обійшлося і без гострих моментів. Мешканці Дрогобиччини Гадзенко Тетяна Іванівна в якої 2-є внуків є інсуліно-залежні і інсулінозалежна пенсіонерка Прокопенко Галина Петрівна повідомили присутніх про те, що їх не забезпечують інсуліном. Вчасно підоспів і на деякий час допоміг знайти інсулін п.Святослав, який є заступником відділу охорони здоров’я у Дрогобичі.

Мав слово і був удостоєний відзнакою 100 років Української Держави п.Яким. Розпочав свій виступ п.Яким з відомого прислів'я: "Коли євреї йшли до Єрусалиму - українці вже звідтам верталися". В своєму виступі він наголосив на тому, щоб батьки більше приділяли уваги вихованню своїх дітей гідними українцями, а також поділився з присутніми і висловив струрбованість подіями, які відбуваються в Україні: «Чим більше ми йдемо уперед, тим більше скаженіють наші вороги». - сказав п.Яким. Пропонуємо увазі шановних читачів вірш почесного Дрогобичанина Степана Степановича Якима, патріота, волонтера написаний 21 листопада 2013 року, який він прочитав всім присутнім на урочистостях і передав для публікації в газеті "Гомін Галичини":

ЗРІЄ МАЙДАН!

Дивлюся, Україно, в твої очі,

Що палають гнівом і тривог,

Підло московини чинять злочин,

Кару ще зішле бандитам Бог.

 

Нашу ж бо загарбали державу,

Топчуть українцям всі права,

Сфальшували історичну славу,

До московського затягують совка.

 

Важко їм повірити на слово,

Ніби ми в Європу крок ведем,

Слово їх мов кукіль і полова,

По їх діях – в Азію ідем!

 

Я не вірю щоби в Україні,

Знову малороси грали бал,

Щоби хтось ховався десь у сіні,

Всенародний вірю гряне шквал.

 

Шквал, що принесе усім свободу,

Європейський мир і благодать,

Щастя Українському народу,

Мудрі нами стануть управлять.

 

І не піде більше брат на брата,

З миром обіймуться Захід й Схід,

Зникнуть з України вороги закляті,

Ще аплодуватиме нам світ!.

 

 

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар