Гриценко показав довідку про відсутність "кримінального минулого"

Гриценко показав довідку про відсутність "кримінального минулого"

2018-10-06 13:13:19

Гриценко показав довідку про відсутність

Лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що жодної підозри у скоєнні ним кримінального злочину не було і немає.

Відповідний документ від генпрокуратури він опублікував у facebook.

"Генеральна прокуратура України, офіційна письмова відповідь. Жодної підозри у скоєнні мною кримінального злочину не було і немає", - написав Гриценко.

"Ще раз, для усіляких вінників, пашинських, чорноволів та інших порохоботів, які на каналах брешуть про злочини і кримінальні справи - жодної підозри, не було і немає!", - додав він.

 

Також Гриценко додав фото документу від ГПУ, де зазначається, що, згідно з даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, він не значиться у базі ні як підозрюваний, ні як обвинувачений у жодному кримінальному провадженні.

 

Раніше лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив, що президент Петро Порошенко спланував і дав команду розпочати проти нього спецоперацію.

За його словами, генерал Служби безпеки Віктор Трепак публічно попередив його про чергову "спецоперацію Банковоі", яка нібито готується з метою дискредитації і недопущення його до участі у президентських виборах.

"Це дійсно правда, таку операцію Порошенко спланував і дав команду розпочати ближчим часом, можливо, вже цього тижня. Склад організованого злочинного угруповання мені відомий (залишилися ще чесні люди і в АП, і в РНБО, і в ГПУ, і в СБУ). Глава ОЗУ, він же замовник - Порошенко. Організатор - Турчинов. Головний виконавець - Пашинський", - написав Гриценко.

Читайте також: Гриценко і його команда. Хто допомагає лідеру "Громадянської позиції" йти на вибори та Останній бій полковника. Як Гриценко готується до виборів президента

Українська правда

джерело: Українська правда


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар