презентація книжки Івана Шапрана

презентація книжки Івана Шапрана

2019-05-16 22:08:26

презентація книжки Івана Шапрана

9 травня в Ісайківському Будинку культури відбулася цікава та непересічна для села подія – презентація книжки Івана Шапрана «Ісайки. Історія села у фактах та спогадах», яка нещодавно вийшла друком у видавництві міста Дрогобича, що на Львівщині. Цей проект відбувся головно завдяки кропіткій праці журналіста, відомого у Франковому краї фоторепортера Сергія Матійка. Ця титанічна праця має надзвичайно велике значення в історії України, оскільки є яскравою ілюстрацією геноциду українців, розпочатого загарбницькою політикою Московії. Голодомор, вигнання, узаконені грабежі та мародерство, репресії і заслання до Сибіру, поневіряння Українців та багато іншого – всі ці свідчення і факти увійшли в одну книгу про історію невеличкого села Ісайки Богуславського району Київської області (чорноземна зона України). Ця книга вчить нас, дає уроки і нагадує, хто ми та якого роду, і яких помилок більше не маємо права допускати.
Рекомендую всім друзям прочитати цю наукову працю. Я нею відхворів, якщо так можна сказати, серцем, коли читав. Сьогодні вже йде мова про видання друге, уточнене. Дякую своєму прекрасному другові sergiy matiyko за цю надзвичайно важливу для нас, Українців, книгу! 
Про презентацію читайте в посиланні. Крім цього, Сергій Володимирович дав інтерв'ю на місцевому радіо Богуслав fm. Книгою зацікавилось широке коло наукових дослідників історії України.
http://boguslav-rda.gov.ua/index.php…

Юрій Федчак для Гомін Галичини

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар