У Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

У Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

2019-09-18 01:56:41

У Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

У Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

За ініціативи працівників Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та фахівців центральної міської бібліотечної системи м. Дрогобича 17 вересня у приміщенні бібліотеки імені Чорновола було започатковано правову школу для журналістів.

Головним організатором заходу і спікерами виступили – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пані  Марія Николаїшин і її колега зі Сколе – фахівчиня бюро правової допомоги - Віра Андрейків.

Захід відбувався у вільній і невимушеній обстановці. Цікаві обговорення, перегляд фільму, перевтілення під час навчань створили невимушену атмосферу і сприяли засвоєнню нових знань. Всі присутні мали можливість озвучити свою думку і отримати відповідь на важливі питання пов’язані з особливостями журналістської професії.

Наприкінці заходу присутні підвели підсумок і дійшли спільної думки – правова школа для журналістів потрібна, актуальна і корисна, бажано проводити навчання частіше.

Після завершення навчань відбувся звіт про результати трирічної діяльності бюро правової допомоги, які діють у територіальній юрисдикції Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які було започатковано саме 1 вересня три роки тому. 

Присутні представники дрогобицької громади та соціальні партнери з інших міст, де діють бюро правової допомоги, вітали працівників бюро правової допомоги з успіхами і високою ефективністю, дякували за співпрацю, бажали достойної оцінки і винагороди з боку держави.

Особливу подяку присутні висловили працівникам бюро правової допомоги за їхню людяність і безвідмовність навіть у тих випадках, які напряму не пов’язані з їхньою професійною діяльністю.

Петро Габрівський, фахівець бюро правової допомоги у Дрогобичі навів статистичні дані. Так, за підсумком роботи до усіх бюро правової допомоги цього місцевого центру надійшло 18933 звернення від громадян станом на кінець другого кварталу цього року. Цікаво й те, що зараз 73 відсотки всіх справ, які стосуються надання безоплатної вторинної правової допомоги, ведуть працівники цього місцевого центру, у тому числі й бюро правової допомоги.

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги на сьогоднішній день обслуговує 5 районних міст обласного підпорядкування, 366 сіл і 9 селищ, 6 міст обласного значення – Борислав, Дрогобич, Новий Розділ, Стрий, Трускавець, 5 міст районного значення – Стебник, Сколе, Миколаїв, Жидачів, Ходорів.

Редакція газети «Гомін Галичини» вітає усі бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на чолі з їхнім директором, Марією Николаїшин, людиною надзвичайно високої свідомості з нагоди 3 років плідної праці і бажає подальших досягнень і натхнення в роботі.

Відвідала правову школу для журналістів

І підготувала матеріал

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар