Приватизації не підлягає!!!

Приватизації не підлягає!!!

2020-01-24 23:38:34

Приватизації не підлягає!!!

Сьогодні, 0 17 годині, у Дрогобичі, в приміщенні філологічного факультету Дрогобицького педагогічного університету на запрошення Ореста Саламахи зібралися небайдужі мешканці Дрогобича щодо подальшої долі солеварного заводу.

До уваги шановних читачів пропонуємо коментар Слуги Народу щодо критичного становища виробничого підприємства, історичної спадщини, пам'ятки культури, солеварні у Дрогобичі. Це підприємство введено в експлуатацію у 1473 році, завдяки свідомим, добросовісним працівникам збережено і працює дотепер, у майбутньому може бути успішним, туристичним і рекреаційним центром... Але на сьогоднішній день це підприємство  вкотре потерпає від злодійських нападів невідомих осіб, які діють проти державних інтересів України і її громадян, знищуючі на своєму шляху все державне і безцінне, під прикриттям приватизації...

О.Саламаха: "Нещодавно до мене звернулися представники громадських організацій Дрогобича з питання збереження Дрогобицької солеварні та передачі її у власність громади.
Знаю яке велике значення для міста свого часу мало соледобування і розумію вагу та цінність заводу як історичної спадщини для майбутніх поколінь. Заручившись також підтримкою мого колеги по фракції народного депутата Ростислава Тістика, сьогодні в Дрогобичі разом з командою помічників організували та провели засідання Круглого столу за участю представників влади, громадських організацій, керівництва міста Дрогобич, а також працівників солеварні та преси. На порядку денному - напрацювання дорожньої карти з врегулювання ситуації із заводом, зокрема його подальшої долі. 
Оскільки громадські активісти відстоювали позицію передачі заводу в комунальну власність міста, працівники заводу виявили бажання й надалі залишатися у власності держави, а в реальності завод виведений зі списку держпідприємств, які не підлягають приватизації і в будь-який момент може бути виставлений на аукціон та перейти в приватні рук, то дана ситуація дещо подібна на ту, що мали щука, лебідь і рак, тож градус дискусії був помітно високий. 
?️Та все ж, спільний знаменник у сьогоднішній зустрічі був - це недопущення приватизації та повернення солеварні в список підприємств, що не підлягають приватизації. Зійшовшись на цій позиції учасники круглого столу створили ініціативну групу, в яку ввійшли представники активістів, працівників солеварні, мої помічники та представники влади.
В подальшому всі зустрічі будуть проходити в рамках цієї групи, і сподіваюся, що в підсумку буде обрана єдина узгоджена концепція розвитку солеварні, яка забезпечить їй ще як мінімум кілька сотень безперервної роботи та, паралельно з цим, розвитку культурно-туристичного простору на її території. Моїм же першочерговим завданням є вирішення питання з недопущення приватизації заводу. Тож робота з питання збереження солеварні стартувала, усім дякую за активність та небайдужість.
Вірю, що об'єднавши зусилля, разом ми зможемо досягти успіху в цій благородній справі."

відвідала зустріч

і підготувала матеріал

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар