Гомін Галичини
«Українці, ви — космос»: фонд Сергія Притули придбав супутник для ЗСУ

«Українці, ви — космос»: фонд Сергія Притули придбав супутник для ЗСУ

2022-08-22 07:55:26

«Українці, ви — космос»: фонд Сергія Притули придбав супутник для ЗСУ

«Ми будемо битися з вами на суші, на морі, в повітрі, а відтепер — і в космосі!», — цитата тижня

Пам’ятаєте червневий народний збір коштів для фонду Сергія Притули? Тоді українці за лічені дні задонатили понад 600 мільйонів гривень, щоб придбати байрактари для армії. Але компанія Baykar Makina вирішила безкоштовно передати Україні три безпілотники.

Сергій Притула та міністр оборони України Олексій Резніков

А сьогодні, 18 серпня, Сергій нарешті поділився, на що його фонд витратив зібрані кошти:

«Ми вступили в перемовини з міністерством оборони України. Після довготривалих консультацій таке рішення було знайдене. Я дякую всім, хто виявив терплячість, очікуючи на те, що я зараз повідомлю.

Українці, ви — космос. Ми купили супутник. Але це не просто один супутник. Він дає нам доступ до бази даних супутникових знімків сузір'я супутників компанії ICEYE. І цей доступ ми викупили більш, ніж на рік уперед.

Відтепер наша армія буде максимально швидко отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам із оперативним плануванням операцій. Бавовни буде багато!»

Як зазначив Притула, вийти на максимальне порозуміння з компанією-продавцем і реалізувати цей проєкт удалося завдяки українцю Максиму Полякову — гуру космічної галузі.

Максим Поляков

Звісно, найголовніша подяка — для українців: «Наша єдність дає нам надію на перемогу, бо непереможні, коли об’єднані. Ми хотіли з вами купити байрактари й зібрати на це гроші. А на виході отримали і народні байрактари, і народний супутник.

І наш простий меседж 

Автор: Bazalynska Darya

джерело:


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар