«Це неймовірно». Фронтмен Scorpions Клаус Майне розповів, чим його дивують українці

«Це неймовірно». Фронтмен Scorpions Клаус Майне розповів, чим його дивують українці

2023-02-22 23:16:00

«Це неймовірно». Фронтмен Scorpions Клаус Майне розповів, чим його дивують українці

В інтерв'ю Олексію Суханову музикант зізнався, що був глибоко зворушений стійкістю, патріотизмом та людяністю українців.

«Я сповнений натхнення тим, наскільки вони віддані своїй країні під час війни. Вогонь, що палає в їхніх серцях. Вони всі патріоти. Я не думаю, що є щось більше, ніж це відчуття — не тікати, а сказати: „Я протистою цій важкій та небезпечній ситуації, яка може забрати моє життя чи життя моїх близьких, але я буду тут і моя країна може на мене покластися“ . Перед цим я можу тільки схилити голову і стати навколішки. Це неймовірно», - заявив він.

Майне також висловив підтримку українському народові.

«Ми усі шоковані новинами з України. Сумно чути від вас про знеструмлення, це, мабуть, дуже важко. Це дуже важкі часи. Але чудово бачити, як попри все залишається людяність. У ці важкі часи важливо, щоб людяність була понад усе», — зазначив музикант.

Майне згадав, як давав концерти в українських містах і зізнався, що у 2012 році, коли померла його мати, він виступав у Харкові, а через кілька днів після її смерті у Львові, і був зворушений тим, як українські фани підтримали його.

«Я на гастролях у Харкові отримав звістку про смерть моєї мами і це була дуже шокуюча звістка. Її поховали за кілька днів і одразу ж після цього проходив наш концерт у Львові. Українці знали, що я кілька днів тому поховав свою матір. Вони стояли перед сценою і піднімали вгору банери „Клаус, ми з тобою!“. Це був для мене надзвичайно емоційний момент, який назавжди поєднав мене з Україною. Я ніколи його не забуду», – поділився він.

Клаус Майне висловив підтримку українському народу (Фото:scorpions/Instagram)

джерело:

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар