Нові формати для регіональних медіа! Конкурс від НАМ

Нові формати для регіональних медіа! Конкурс від НАМ

2023-03-15 20:56:34

Нові формати для регіональних медіа! Конкурс від НАМ

Креативна команда «Лабораторії форматів» Національної асоціації медіа створила нові потужні та потрібні формати, які допоможуть українцям розібратися з соціальними та психологічними питаннями, які гостро стоять у суспільстві. Команда створила 5 унікальних форматів, з яких 3 телевізійних, 1 радійний і ще 1 – підійде одночасно і для радіостанцій, і для телебачення. Всього буде виділено 18 грантів по 80 тис. грн кожен. У рамках гранту радіокомпанії повинні виготовити 10 епізодів, а телекомпанії – 5.
 

 У п’ятому сезоні «Лабораторії форматів» будуть такі формати:

 • «Дякую тобі» - соціальне ток-шоу про те, що велику перемогу творять прості українці, які під час повномасштабної війни лишилися в Україні, допомагали тим, хто потребував підтримки, та стали рушіями якісних змін у містах і громадах, в яких вони перебували. Формат створений для телевізійників.
 • «Наш експерт» - пізнавально-розважальний проєкт, який навчить громадян справлятися з великими обсягами інформації та поглибити знання з медіаграмотності. Програма є тест-драйвом, у якому кожен охочий може перевірити свої вміння відрізняти правду від брехні. Формат створений для телевізійників і радійників.
 • «Почуй мене» - психологічна програма, мета якої -  дати людям конкретну інструкцію з того, як зберегти стосунки\сім’ю\спілкування з рідними і близькими, якщо вони пережили різний досвід під час війни і перестали розуміти один одного. Формат створений для телевізійників.
 • «Шлях додому» - соціальний проєкт, покликаний привернути увагу суспільства до теми депортації дітей у РФ і показати людям, родини яких стикнулися з такою проблемою, можливості повернення дітей додому.  Формат створений для телевізійників.
 • «Янголи міста» - цикл радіоновел про невидимих героїв, які від початку повномасштабної війни продовжують працювати, забезпечуючи людям доступ до благ цивілізації - води, газу, світла, та попри повітряні тривоги й обстріли дбають про чистоту на вулицях. Формат створений для радійників.

Проєкт «Лабораторія форматів» реалізується Національною асоціацією медіа за підтримки Медійної програми Internews.
 

Для команд медіакомпаній, які виграють гранти, експерти «Лабораторії форматів» проведуть тренінги, під час яких розкажуть про творчі, технічні та організаційні особливості виробництва програм.

 

Порядок проведення конкурсу:

Компанії, які хочуть взяти участь у конкурсі, мають ознайомитись з форматом і до 22 березня 2023 року надіслати на електронну адресу ftt.fvn@gmail.com пакет скан-копій документів, з підписом та печаткою, що має містити:

 • Заповнену заявку - https://tinyurl.com/2ryllqu4
 • Бюджет на виробництво програм (в довільній формі);
 • Мотиваційний лист (у довільний формі).

 

Заявки будуть оцінені проєктною командою до 29 березня 2023 року на основі таких критеріїв:

 • Наявність відповідної мотивації - 20%
 • Наявність необхідної команди та ресурсів - 20%
 • Обґрунтованість бюджету – 20%
 • Наявність релевантного досвіду – 20%
 • Причетність до мережі членів НАМ – 20%

 

Зверніть увагу, що заявки від медіакомпаній з неповним комплектом документів до участі в конкурсі не допускатимуться.

Контактна особа:

Керівник виробництва та контенту НАМ Віталій Федорчук.

+380 67 501 20 10

ftt.fvn@gmail.com

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар