Ветерани презентували свої бізнеси на ветеранському форумі «Україна. Захисники. Майбутнє»

Ветерани презентували свої бізнеси на ветеранському форумі «Україна. Захисники. Майбутнє»

2023-08-22 21:48:04

Ветерани презентували свої бізнеси на ветеранському форумі «Україна. Захисники. Майбутнє»

Ветерани презентували свої бізнеси на ветеранському форумі «Україна. Захисники. Майбутнє»

 

Демінери, розробники жіночої військової форми, ті, хто створюють унікальні вишиванки та готую часникову пасту — що їх обʼєднує? 

Усі вони — ветерани-підприємці.

І сьогодні у рамках VI Міжнародного ветеранського форуму «Україна. Захисники. Майбутнє» на закритій локації вони мали змогу показати свої проєкти та продукцію і розповісти про себе.

 

Ці ветерани – це представники тих майже 400 ветеранських бізнесів, що отримали фінансову підтримку за час діяльності Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

“Повернувшись до цивільного життя, я прагнув, щоб ця земля була безпечною для мене, моїх дітей та внуків”, — говорить один із учасників, ветеран Віталій Кучеренко, займається гуманітарним розмінуванням територій. Він навчає демінерів та є засновником ТОВ “ГК ГРУП”. 

А ветеран Тарас Якобчук, який створює професійні кухні для рестораторів: від дизайну до закупівлі інвентарю і разом із дружиною Валентиною працює під брендом “TopRest”, каже про свій бізнес:
“У нас сімейна компанія. До нас приходять як в сім'ю, як до друзів”. 

 
 

Своєю чергою, присутня на заході, ветеранка Катерина Приймак спільно з посестрами одягає у форму українських військовослужбовиць. Під брендом by VTRNK вони створюють однострої, адаптовані під потреби жінок. Катерина говорить: “У нас не просто цех, а цех, який активно допомагає фронту”.

 

Ще один унікальний ветеранський бізнес розвиває Антон Бростовський. Він спроєктував дитячий розважальний інтерактивно-пізнавальний парк “Земля драконів”. А його родина допомагає у втіленні ідеї в життя. Сам Антон коментує: “Усе — для дітей. Зокрема, аби військові могли привести своїх синів і доньок до унікального парку”.

Ветеран Марко Мельник знайомив відвідувачів зі своїм видавництвом та зокрема 5 книгами, які він видав за підтримки УВФ. Марко є засновником одного із перших в Україні ветеранських видавництв — markobook. Сам він каже, що забезпечує військових зокрема, інтелектуальним підґрунтям. 

“Все, що об'єднує наші книжки — це переможний український світогляд”, — коментує ветеран. 
 
 
 
Ветеран Тарас Лелюх розвиває високотехнологічне підприємництво у агросфері. Він заснував агробізнес ТОВ “Деметра Агро-Груп”. У своїй роботі покладається на побратимів. Каже:
і бою, ми продовжуємо це робити й у бізнесі. Надійні побратими стали надійними партнерами”.“Довіряючи один одному на пол

 

Також сьогодні ро свої бізнеси розповідали:

  1. Богдана Сидоренко, ветеранка. Разом із сестрою Ренатою заснувала підприємство з пошиття одягу для ЗСУ, уніформи для підприємств.

  2. Володимир Скосогоренко, ветеран. Переробляє часник у пасту. Розвиває бренд “Часничок”.

  3. Сергій Пирогов, ветеран. Працює з братом Віталієм під брендом “Active Season”. Виготовляє товари, які покращують побут військових на лінії фронту. 

  4. Володимир Довган, ветеран. Разом з дружиною Оксаною заснував авторську гончарню “DOVGAN-ART”. 

  5. Олександр Ткачук, ветеран. Заснував бренд “Вишиваночка”, шиє одяг в етностилі, фліски та військову форму.

  6. Андрій Сарвіра, ветеран. Відкрив ресторан і пивоварню “First Wave”. 

  7. Дмитро Мартиненко, ветеран. Заснував мережу патріотичних кав’ярень “Тихе місце”. 

Сьогодні на Форумі ветерани заявили про себе та про власну справу. Бізнес для них – це один зі способів повернутись після війни. Те, що підтримує ветерана, його родину. Український ветеранський фонд Мінветеранів готовий в цьому допомагати.

 

За 2023 рік УВФ провів вже три конкурсні програми #Варто, переможці якої отримували від 500 тис. до 3 мільйонів грн. Актуальні конкурсні програми можна переглянути за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/#2023 

Онлайн-трансляцію Форуму переглядайте тут: https://www.youtube.com/live/12aLvP2WB4A?feature=share 

ця публікація розміщена для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар