Гомін Галичини
Кава з Трощинською. Як Захід захищає Україну -Валерій Пекар

Кава з Трощинською. Як Захід захищає Україну -Валерій Пекар

2024-04-23 23:22:55

Кава з Трощинською. Як Захід захищає Україну -Валерій Пекар

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі
на 24 квітня 2024 року


12:00,  Кава з Трощинською. Як Захід захищає Україну
⦁ Валерій Пекар,  викладач  Києво-Могилянської бізнес-школи, громадський діяч.
⦁ Тетяна Трощинська, директорка департаменту стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту на Суспільному.
Детальніше
  
Увага! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому


Пресцентр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
 
цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар