Правова допомога: крок за кроком до успішно вирішених справ

Правова допомога: крок за кроком до успішно вирішених справ

2015-10-10 20:40:06

Правова допомога: крок за кроком до успішно вирішених справ

6 жовтня 2015 року із робочим візитом Стрий відвідали директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій  Вишневський  та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин.

         Цей захід був комплексним та мав кілька зустрічей: спілкування Андрія Вишевського та Ігоря Микитина із адвокатами, які обслуговують клієнтів, котрі належать до територіальної юрисдикції Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; брифінг та зустріч із персоналом центру. Цікаво, що розмова із адвокатами була конструктивною, бо адвокати висловили ряд пропозицій, зокрема, щодо внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» з метою покращення  доступу більшої кількості малозабезпечених громадян.  

      Брифінг, який відбувся, зібрав представників місцевих ЗМІ. Про результати роботи ста місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про перші успіхи адвокатів, які представляли інтереси осіб у цивільних та адміністративних справах розповів Андрій Вишневський. Він повідомив, що 3 жовтня у Чернівцях відкрито Всеукраїнський контактний центр системи безоплатної правової допомоги. Таким чином система безоплатної правової допомоги розширює технічні можливості, щоб зробити свою діяльність більш чутливою до потреб суспільства. Завдяки утворенню контактного центру системи безоплатної правової допомоги громадяни отримали додатковий механізм для оперативного вирішення своїх питань.

Ігор Микитин – директор Регіонального центру – розповів про перші успішні справи місцевих центрів на Львівщині.

          Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги - розповіла, що до територіальної юрисдикції центру належать: Стрийщина, Сколівщина, Жидачівщина, Миколаївщина та Дрогобиччина. Цікавою була інформація про те, як відбувається призначення особі адвоката, а також про те, що місцевий центр хоче налагодити взаємодію із усіма інституціями, які надають безоплатну первинну правову допомогу. Пані Марія проінформувала про те, що 12 жовтня відбудеться виїзне консультування громадян та прийом документів фахівцем Стрийського місцевого центру у приміщенні Дрогобицького міськрайонного управління юстиції, яке знаходиться за адресою:   м. Дрогобич, пл. Ринок, 3. Початок прийому громадян з 10.00 до 16.00.

А ми нагадаємо, що Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  чекає своїх клієнтів щоденно, крім вихідних та святкових днів, із 8.00 до 17.00 за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1, а.

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів 2
"Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги!!- дива та й годі. Філолог, що ще в 2002 році зганьбилася подібними "центрами" правової антикорупційної допомоги в Дрогобичі, Бориславі, Стебнику та Трускавці ( представлялася як правник, консультант і таке подібне). Зрештою, всі ті "центри" були вигнані із приміщень, які взяли безоплатно для надання "консультацій". Насправді, це було просто отримання грошей від гранту Агенства США з міжнародного розвитку. Тепер та пані в Стрию керуватим?

ОЛександр

Ваш коментар, Олександре, не відповідає дійсності, у висновку - ви є людина, яка з підозрою ставиться до жінок-керівників. Це ваша позиція, але будьте справедливим і намагайтесь відображати реальність не у потрібному вам форматі, а у фактичному. Не перекривлюйте факти.

Nika

Додати коментар


Коментар