Про вкрадене у громади Дрогобича приміщення котельні по вул. Грушевського (відео)

Про вкрадене у громади Дрогобича приміщення котельні по вул. Грушевського (відео)

2015-10-13 21:41:48

Про вкрадене у громади Дрогобича приміщення котельні по вул. Грушевського (відео)

«Жага до незаконного збагачення!» - під таким гаслом ведуть свою діяльність представники дрогобицької влади. Приводів так вважати у громади міста чимало, а ось і один з них. 
Рішення Дрогобицького міськрайонного суду (в особі судді І.М Дубеля) від 19 березня 2015 року про визнання права власності на нежитлову будівлю площею 144 квадратні метри (мова йде про будівлю колишньої котельні, розташованої на вулиці Грушевського, 42а, комунальна власність) за мешканцем села Далява, який за невідомих причин користувався цим приміщенням понад 10 років. 

Відповідачем у цій справі була Дрогобицька міська рада та третьою особою КП «Дрогобичтеплоенерго», яка не з’явившись на судове засідання, «дбайливо поклопоталася», так що судом це було розтрактовано, що вони не заперечують щодо задоволення позову».

Пан з Даляви часу не гаяв, склав договір купівлі приміщення з Рішко Р.М., а той, скориставшись нечуваною лояльністю дрогобицької Феміди, здобув право власності й собі. 

Закривають очі на свавілля та беруть участь в ньому: в.о. міського голови – Тарас Метик, керуючий справами виконавчого відділу Дрогобицької міської ради – Володимир Годяк, начальник юридичного відділу – Степан Кулиняк та директор КП «Дрогобичтеплоенерго» – Ігор Хомяк та ін. 

Як розгортались події, про що говорили і про що мовчали, схвильований Метик, і як впевнено повторювати фрази: «я зараз не можу відповісти та ми не готові дати відповідь» - дивіться у розслідуванні адвоката Андрія Ковча та вояка НГУ Василя Масного.

 

Автор: Андрій Ковч


джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар