Соціальний, екологічний проект —Народне taxiнадасть населенню в цей скрутний час можливістю пересування дешевим та екологічним електротранспортом. При охоплені до1-млнчоловік в Україні, нам знадобляться для перевезень близько 50000 машин, а це100000 водіїв,35000 персоналу(135-тис робочих місць). Головне ми здолали дорожнечу сучасного таксі. Дешеве taxi мрія90% платоспроможного населення України і не тільки її. Ми врахували більшість недоліків які існують в сервісі таксі.
Вартість проїзду, серед яких найбільшими є ціна за пальне, амортизацію та податки. Додати до цього списку бажання таксистів та їх власників заробити всі гроші на одному клієнті, знищує всі переваги сервісу таксі. Ціни на проїзд в таксі, в залежності від регіону, коливаються від5-ти грн до 7-ми грнза кілометр по місту, додаємо ще тариф за подачу машини (посадку) 20-40 грнВиїзд за місто це окремі драконівські тарифи. Загалом за посадку та проїзд до 10-ти км по місту М?? повинні заплатити від70 грндо 100грн.
1) Ми скасовуємо ціну за посадку 2) Ми встановлюємо єдиний тариф за 1 км — 2,95 грн. Увага!!! Тепер ціна за проїзд 10-ти км становитиме 29,5 грн.
Різниця з поміж Цінами на сучасне таксі та на екологічне: Народне taxi досягла від 40 грн до 70 грн. Кожен громадянин України має право та повинен мати можливість користуватись послугоюtaxi. Внаслідок зменшення ціни за проїзд та посадки, мизбільшуємо на порядок кількість потенційних клієнтів. Це в свою чергу надасть стабільності праці в цьому соціальному проекті, отриманні вищих доходів для зарплат працівниківНародного taxiта інвесторів, якими являємосьМизВами. З врахуванням ціни на екологічний автотранспорт від7-ми до10-титисяч у.о., а також ціни на електроенергію до0,98грн за1 кВт., окупність проекту сягає від13-ти до 20 місяців. Ми сподіваємось щоРАЗОМза2-3роки встановити сервісні центриНародного taxiу всіх містах України, а також вийти на міжнародний рівень.