Гомін Галичини
В Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого відбулися збори за участю батьків гімназистів

В Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого відбулися збори за участю батьків гімназистів

2017-01-16 19:13:28

В Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого відбулися збори за участю батьків гімназистів

в актовому залі Дрогобицької гімназії ім. Богдана Лепкого відбулися збори за участю батьків гімназистів, вчителів гімназії, представників громадських організацій, громадських активістів, журналістів тощо. На запрошення влади взяти участь в обговоренні гострої проблеми недофінансування гімназії, про що вже неодноразово висвітлювалося у регіональних та обласних ЗМІ, ніхто не прийшов (заступник голови міста Василь Качмар не прийшов через хворобу), проте перед присутніми виступив керівник міського відділу освіти Петро Сушко та відповів на їх запитання. Детально ознайомили присутніх зі станом справ вчитель гімназії Андрій Юрків та директор Іван Лепкий, співдоповідачами були також інші вчителі. Петро Сушко окреслив головні проблеми, які виникли в освітній мережі міста через недофінансування усіх потреб: державні субвенції "схудли" настільки, що тягар фінансування комунальних послуг, заробітної плати техперсоналу та інших виплат покладено на плечі місцевого бюджету. Однак відома громадська активістка Віра Байса гостро розкритикувала доповідь Петра Сушка; її виступ доповнили своїми критичними зауваженнями й інші співдоповідачі. 
Відтак збори ухвалили резолюцію:
1. Вимоги до влади міста:
а) об'єктивно розібратися в ситуації, що склалася навколо гімназії, яку створило керівництво міського відділу освіти;
б) скликати позачергове засідання сесії ДМР, на якому розглянути питання дофінансування гімназії у повному обсязі;
в) компенсувати вчителям гімназії витрачені кошти з доплати за престижність педагогічної праці.
2. Висловити недовіру керівництву відділу освіти, яке, користуючись особистими інтересами, створило дану ситуацію, грубо порушуючи вимоги нормативних документів.
3. У разі невиконання висунених вимог педколектив та батьки гімназистів залишають за собою право вдатися до масових акцій протесту.
Автор світлин і тексту - фотокор газети Гомін Галичини, член НСЖУ Юрій Федчак

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар