Гомін Галичини


За які "гріхи" завтра судитимуть Марину Дарміць?

За які "гріхи" завтра судитимуть Марину Дарміць?

2018-06-21 13:56:52

За які

Неадекватність, мистецька і духовна бідність, моральне убозтво в головах багатьох керівників і держслужбовців в Україні сьогодні, здається мені, досягла піку. Складається таке враження, що всі керівні пости, а так само посади правоохоронних служб посіли деякі особи, які нещодавно лікувалися в психіатричних закладах України. У нас тепер карають не збоченців на гей-парадах ЛГБТ за пропагування аморальної поведінки та глуму над християнськими, а по суті давніми цінностями української нації, а тих, хто протестує проти публічної пропаганди аморальних збочень. Карають не тих, хто демонструє свої інтимні місця в публічних місцях, а художників, які змальовують з натури. От якщо дегенерат з дурості спустить штани на людях і демонструватиме всім свої "принади" - йому це дозволено. А якщо ви йому в цей момент залишите слід від копняка на сідницях - прийдуть два шкільних двієчники з поліції і скрутять вам руки. Ну а якщо ви - дівчина, та ще й в ангельських крилах за спиною, то викличете сатанинську лють в душах нечестивих, і вас зацькують, зведуть наклепи, поб'ють на очах сотень людей у центрі Львова біля Оперного театру! Та ще й подадуть до суду! Де логіка? І, о диво, замість притягнути бандитів в погонах до кримінальної відповідальності за побиття беззахисної дівчини (ККУ, ст.ст 122 або 125, 126, 271, 296, 364, 365-367, 371 п.1), а також інших службових осіб за наклеп (на жаль, таку статтю в ККУ вилучили), ми вимушені спостерігати, як у Львові брутально порушуються права і свободи громадянина України. А ось який "перл" видав на-гора 28 квітня цього року директор ТзОВ "Львівські ярмарки" Ігор Фіняк - "Колективну скаргу" (фотографія додається). Ну, що таке адмінресурс і наша ментальність підлеглих, залежних від начальника, розповідати не доводиться - підписалися всі, інакше "не поздоровиться". Отже, у тексті цього документа наведена відверта брехня про: "нанесення тимчасового тату на інтимні ділянки та статеві органи громадян... просто неба на центральній алеї перед Оперним театром за присутності малолітніх осіб" та інша маячня. Що належить за введення суду в оману - пояснювати не мені.
При спілкуванні з Мариною Дарміць я прийшов до висновку, що через протиправні дії поліцаїв та таких відвертих наклепників, як Ігор Фіняк, дівчина не спить ночами, плаче, приймає болезаспокійливі таблетки, що свідчить про умисне завдання їй моральних збитків. Повинен нагадати, що нещодавно майже сліпу молоду мисткиню пограбували - за спиною довірливої Марини злодії серед дня вкрали коштовний ударний інструмент "ханг" там же, в центрі Львова. Неймовірними зусиллями їй все-таки вдалося знайти вкрадений інструмент, але чомусь правоохоронці досі не притягнули злодіїв до відповідальності і... не повертають Марині інструмент. То хто ж тут злодій?
Та ось операція з відновлення зору, на щастя, пройшла успішно, стрес за стресом, а тут ще й цькування зі сторони службових осіб, побиття дівчини на очах сотень туристів, потік брудних наклепів!
У цій справі є низка темних плям. Побутують переконання, що дівчина-аніматор, яка фактично першою в центрі Львова розпочала заробляти на прожиття тату хною (ну, хто і як може!), нещодавно стала скалкою в оці приїжджим "новим українцям", які вирішили так само заробляти у центрі міста і отримувати гроші від кожного, хто так виживає. Ці "тузи" живуть непогано і сумнівно, що платять за це податки і зареєстровані в статусі підприємців, а те, що самотня дівчина не влилася в армію заробітчан за кордоном і намагається хоч якось вижити у цьому озлобленому суспільстві та прогодувати себе бодай таким шляхом - нікого не турбує.
Марина Дарміць - своєрідна дівчина, зі своїми поглядами на світ і усталеними стереотипами, вихованням, дещо дитячою наївністю і баченням, не є совком на кшталт "як всі", виросла без батька разом з братами. Допомогти, підказати, порадити самотній львів'янці - нікому, натомість армія невдах і моральних збоченців в інтернеті охоче ллє бруд на львівську красуню. Хто ж тут неадекватний?
Отже, в п'ятницю, 22 червня о 9.30 год у Галицькому райсуді м. Львова (вул. Чоловського, 2) розпочнеться розгляд справи про адмінправопорушення Дарміць Мариною Юріївною. Марина звертається до друзів, правозахисників, громадських організацій, ЗМІ, митців та всіх творчих осіб, які не хочуть змиритися з переслідуванням за вільну творчу реалізацію і свавіллям поліцаїв, до всіх небайдужих краян підтримати її своєю присутністю в суді. 
Вважаю, що адвокатський захист має подати зустрічний позов за перевищення поліцаями своїх службових обов'язків (бити, заламувати їй силоміць руки, кидати дівчину на землю, нищити її майно вони не мали жодного права), а так само вміло підбере стратегію захисту. На суд впливати не маю права. Проте львівська громада має дати свою оцінку діяльності правоохоронній службі міста, а також діяльності таких сумнівних "ринків" на проспекті Свободи, як ТзоВ "Львівські ярмарки". Проспект Свободи у Львові - пішохідна локація для львів'ян, туристів, митців чи для базару?

Юрій Федчак для Гомін Галичини

джерело: автор

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

АНОНС 21.06.2018 У середу 27-го червня 2018 р. починаючи о 12:30

Європарламент: Росія має звільнити Олега Сенцова та всіх інших незаконно ув’язнених громадян України

У віці 81 року помер письменник Іван Драч

Презентація відеороликів та плакатів
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар