Новини з коридорів Ратуші. У Дрогобичі обміркують, як раціональніше використовувати зрізані тополі

Новини з коридорів Ратуші. У Дрогобичі обміркують, як раціональніше використовувати зрізані тополі

2015-12-23 18:40:42

Новини з коридорів Ратуші. У Дрогобичі обміркують, як раціональніше використовувати зрізані тополі

Цього року зрізка старих дерев у Дрогобичі обійшлася у 200 тисяч гривень. Про сьогодні  це на оперативній нараді повідомив директор департаменту міського господарства Іван Лепкий. Найчастіше під зріз йдуть старі тополі. Зі слів головного комунальника, деревину використовують на опалювання службових приміщень комунальних служб. Міський голова Тарас Кучма у приклад такому господарюванню поставив канадський досвід. Делегація з цієї країни днями щиро заздрила Дрогобичу за його густі насадження тополь. Тарас Кучма націлив комунальників рівнятися на канадський досвід і знайти для зрізаних тополь, деревина яких водостійка і підходить для зовнішніх робіт, більш економічно вигідніше використання, як спалювання. За досвідом далеко ходити не доведеться. Раціональніший підхід практикують у сусідньому Стебнику. Як поділився на оперативній нараді міський голова Стебника Петро Старосольський, люди ріжуть дерева своїм коштом, відповідно і розпоряджаються деревиною на власний розсуд. Перевага перед Дрогобичем у тому, що на зрізку дерев міська влада не втрачає жодної бюджетної копійки.

Мер Дрогобича просить поліцію активніше протидіяти перегонам  на головному майдані

Сьогодні, 21 грудня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма на оперативній нараді традиційно не оминув питання заїзду на площу Ринок. Вкотре він закликав поліцію активніше очищати площу і поповнювати штрафами міську скарбницю. Законний шлях стражам правопорядку для притягнення порушників до відповідальності відкриває, переконаний очільник міста, чинне рішення виконавчого комітету. Поряд з тим, Тарас Кучма доволі емоційно оцінив тих, хто і ігнорує будь-які норми і продовжує паркуватися під стінами Ратуші. «Це зухвальці, які влаштовують перегони, тим самим вказуючи на бездіяльність влади і демонструючи зневагу до громади».

У Дрогобичі індексацію для вчителів та медиків сподіваються отримати до кінця тижня

На вищих рівнях влади є запевняння, що кошти для виплати індексації медикам та освітянам Дрогобич отримає 24-25 грудня. Про це сьогодні на оперативній нараді оголосив міський голова Тарас Кучма. Він доручив начальнику відділу охорони здоров’я Андрію Шевкеничу розгорнути пояснювальну роботу серед медиків міста, переконати їх запастися терпінням і дочекатися виконання обов’язку держави щодо виплати індексації.

Дрогобицький виконком позачергово розгляне проект бюджету на наступний рік

У середу, 23 грудня, члени виконкому Дрогобицької міської ради зберуться на позачергове засідання, аби розглянути проект бюджету на наступний рік. Крім того, на порядку денному буде питання про затвердження тарифів на теплопостачання. Також засідателі виконкому заслухають звіт директора КП “Дрогобицький ринок” Віталія Мойсеєнка.

 

У Дрогобичі під загрозою закриття можуть опинитися дві лікарні

Контрольна цифра державного бюджету, передбачена на фінансування медичної галузі Дрогобича на наступний рік становить 14 мільйонів гривень Про це на оперативній нараді у Ратуші заявив начальник відділу охорони здоров’я виконкому Дрогобицької міської ради Андрій Шевкенич. З його слів, таке фінансове обмеження передбачає, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, 6 лікарняних ліжок на 10 тисяч населення. У Дрогобичі із наявних 945 ліжок 350-360 доведеться скоротити. «Йдеться приблизно про дві великі лікарні», – припустив Андрій Шевкенич. При цьому урядник охорони здоров’я відзначив, що з владних верхів поки що чітко не прояснюють ні систему фінансування нової медичної мережі, ні не регламентують період, відведений на цю реформу. Для Дрогобича дуже суттєво, сказав Андрій Шевкенич, аби у підрахунках ліжкового фонду були враховані іногородні хворі, яких за останніми відомостями у медзакладах міста налічується аж 52 відсотки. Фінансування за новою схемою мають запровадити начебто з 1 січня, однак до роботи в нових умовах не готове ні місто, ні область. У колах фінансових чинів, сказав Андрій Шевкенич, обговорюється й інша дата – перше  квітня. За три місяці, зізнається чиновник, можна перелаштувати роботу структури, та за лічені дні це зробити ніяк не вдасться. Міський голова Тарас Кучма доручив Андрію Шевкеничу проаналізувати найближчий розвиток подій і вжити вичерпних заходів, аби реформаційні зміни деструктивно не позначилися на роботі медицини міста.

У Дрогобичі відмовляться від радянського стереотипу відкриття ялинки

У Дрогобичі не проводитимуть дійства з відкриття головної ялинки міста. Таку пропозицію начальника відділу культури та мистецтв Олега Яводчака підтримав сьогодні оргкомітет на чолі з міським головою Тарасом Кучмою. Як наголосив Олек Яводчак, саме на часі відходити від радянського новорічного гасла: «Елка, зажгись!». Натомість у Дрогобичі в урочистій атмосфері п’ятого  січня встановлять на площі дідух. Напередодні Різдвяних свят дрогобичан привітає міський голова Тарас Кучма, з колядою на сцену міста вийде заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина».

У Дрогобичі організують прототип Віденського балу

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма виступив з ініціативою провести у Дрогобичі танцювальний бал, який традиційно проводять у Відні та Львові. Такий елітарний захід, на погляд Тараса Кучми, сприятиме кристалізації у Дрогобичі еліти як окремого прошарку. Разом з тим, міський керманич відзначив, що хотів би бачити у Дрогобичі сформовану структуру еліти, яка готова брати на себе відповідальність. Щодо місця проведення танцювального дійства – з цим визначатимуться у процесі. Відомо заздалегідь, що відбутися бал має наприкінці січня. До його проведення буде залучений естрадно-симфонічний оркестр. Окрім танців, під час дійства влада планує нагородити людей, які протягом року відзначилися високими досягненнями у професійній діяльності.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

джерело: Майдан газета


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар