Реформа поліції. Саботаж??? На прикладі Дрогобича (відео)

Реформа поліції. Саботаж??? На прикладі Дрогобича (відео)

2017-04-28 15:01:03

Реформа поліції. Саботаж??? На прикладі Дрогобича (відео)

Ви поліцейський, а тут така прикра річ - не пройшли атестацію…
Кар'єрі кінець? Що робити? 
Так, швиденько бігти у суд, наймати хорошого адвоката, діставати доляри з панчохи та тріумфально повертатися у лави доблесних правоохоронців. 
На прикладі Дрогобича, розкажемо Вам про атестацію у дії.
________________________

Отож, Львівський окружний адміністративний суд розглядав спір про визнання протиправним і скасування рішення Атестаційної комісії Головного управління Національної поліції у Львівській області. 
Позивач: Карапата Мирон Григорович, начальник Дрогобицької поліції.
________________________________

Нагадуємо, що пан Карапата атестацію не пройшов!
_______________________________________________
За результатами розгляду матеріалів атестації, проведеної співбесіди та обговорення головою атестаційної комісії було вирішено, що Мирон Карапата “займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність”.
На жаль, ми не мали можливості ознайомитися з матеріалами атестації, але у рішенні суду можна прочитати ось такі чарівні рядки: “на тестуванні загальних навичок набрав 14 бали із 60 можливих та по професійному тестуванні - 16 балів з 60 можливих, що є меншим мінімального балу, затвердженого Порядоком організації, підготовки, проведення атестування.

Пан Мирон звісно не погодився на таке рішення комісії тому звернуся у суд. 

Суд прийняв рішення швидко.

Кедик Марія Василівна, суддя, яка розглядала справу, приходить до висновку, що позов підлягає частковому задоволенню. 
__________________ 
Відтак, вирішує:
1. Адміністративний позов задовольнити частково.
2. Визнати протиправними та СКАСУВАТ?? РІШЕННЯ (висновок) атестаційної комісії від 07.09.2016,Мирона Карапату визнано таким, що займаній посаді не відповідає через службову невідповідність і підлягає звільненню зі служби в поліції.
______________
І ось, жодне звільнення вже не загрожує, можна гонорово надівати мундир й далі служити на користь народу України.
Суддя у рішенні стверджує, що комісія “не проводила глибокого і всебічного вивчення документів особової справи позивача, не аналізувала повноту виконання позивачем функціональних обов'язків (посадових інструкцій), показників службової діяльності, рівня теоретичних знань та професійних якостей, не враховувала наявність заохочень та дисциплінарних стягнень” і т.д.
Цікаво, що як стало відомо з опублікованого рішення “представник відповідача, атестаційної комісії Головного управління Національної поліції у Львівській області судове засідання не з'явився, заперечень на позов не подав, хоча належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи.”
Ось такі справи.
___________________
Висновок у цій історії лише один:
у більшості випадків “атестація” чи “переатестація” - всього лише фікція, бо через суд можна швиденько поновитися.

Відтак, неможливо проводити якісну реформу поліції без реформи прокуратури та реальної реформи судів, вдосконалення законодавства. 

Тільки комплексне реформування дозволить отримати бажані результати. 
Тому можна говорити про те, що реформа поліції не відбулася. З анонсованого виконано лише невелику частину, хоча і створено чудовий образ для пропаганди. 

Що ж робити аби така бажана реформа кінцево не перетворилася на фарс? Провести повторні атестації, з паралельним виправленням всіх законодавчих та інших недоліків.

Якщо не внести зміни у інструкції, у законодавство, не відсторонити від комісій стару міліцейську гвардію - ми остаточно втратимо шанс на Нову Поліцію.

Ось лише риторичне питання:
Чи є воля у влади на такі дії?!
Чи потрібна їм чесна, нова поліція?!
___________________________
Олег Дьорка
Тарас Іванишин


джерело: Галицька Варта - Галицькі Новини






Що ще читають на цю тему



Коментарів немає
Додати коментар


Коментар