Студенти коледжів та училищ тепер обов’язково складатимуть ще одне ЗНО – Середяк

Студенти коледжів та училищ тепер обов’язково складатимуть ще одне ЗНО – Середяк

2018-10-25 20:12:28

Студенти коледжів та училищ тепер обов’язково складатимуть ще одне ЗНО – Середяк

У 2019 році не буде змінено процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, але зміняться деякі позиції та формати при проведенні підготовки до тестування.

Про це розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент leopolis.news.

Лариса Середяк сказала, що, як і торік, зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Другий рік поспіль в ЗНО немає російської мови.

Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

«При реєстрації кожен абітурієнт може обрати чотири предмети. Кожен випускник загальноосвітнього навчального закладу для отримання документа про середню освіту на ЗНО повинен здати три обов’язкових предмети: українська мова та література, математика або історія України (на вибір учня), а також будь-який із решти, що залишилися. Четвертим, звісно, потрібно обирати той предмет, який вимагає вищий навчальний заклад», – сказала керівник ЛЦОЯО.

«Цього року додається для студентів коледжів та учнів системи профтехосвіти такий пункт, що для отримання атестата вони повинні у форматі ЗНО здавати українську мову-літературу, математику або історію України – на вибір. Торік була лише українська мова, а цього року уже є два предмети. Третій предмет вони здаватимуть у себе в навчальних закладах, щоб отримати атестат. Наголошую, що предмети обирає учень. Реєстрація триватиме у лютому – в половині березня», – додала вона.

Лариса Середяк зазначила, що з 8 січня можна буде зареєструватися на пробне ЗНО. Воно відбуватиметься 16 березня із української мови та літератури, 23 березня – англійська, іспанська, німецька, французька мови, математика, історія України, фізика, біологія та хімія.

Леся БУРБАН, leopolis.news

джерело: Леополіс


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар