Гомін Галичини
Філософиня чи історик, Бодак чи Галів? Ім’я нового ректора Дрогобицького вишу визначить другий тур в

Філософиня чи історик, Бодак чи Галів? Ім’я нового ректора Дрогобицького вишу визначить другий тур в

2021-10-08 12:38:00

Філософиня чи історик, Бодак чи Галів? Ім’я нового ректора Дрогобицького вишу визначить другий тур в

п’ятого жовтня, в головному корпусі Дрогобицького державного педагогічного університету відбулися. вибори ректора

 

За крісло керівника вишу змагалися три претенденти: проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку, доктор філософських наук, професор Валентина Бодак; проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Володимир Шаран; декан історичного факультету, доктор педагогічних наук, доцент Микола Галів.

Виборчу дільницю було відчинено о дев’ятій ранку.

Участь у голосуванні взяли штатні наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники, виборні представники з числа інших штатних не педагогічних працівників університету та виборні представники з числа студентів.

У день виборів до університету представники обласної освітянської профспілки – голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Яцейко та заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, завідувач відділу соціально-економічного захисту і заробітної плати Мар’ян Калин.

Також з нагоди виборів ректора ректора побувала в ДДПУ  офіційна представниця департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації Леся Томаневич.

О третій дня було завершено голосування й виборча комісія взялася за підрахунок голосів. За даними комісії кільікість виборців становила 557 осіб. Участь у голосуванні взяли 509 виборців.

Офіційні результати вчорашніх виборів виглядають наступним чином: Валентину Бодак підтримали 229 виборців (41. 11 відсотка), за Миколу Галіва – 135 виборців (22, 25 відсотка), за Володимира Шарана – 131 виборець (23. 52 відсотка).

Жодного кандидата не підтримали чотири виборці (0.72 відсотка).

Позаяк жоден з претендентів на посаду керівник вишу не набрав більше половини голосів, відбудеться другий тур виборів, в якому візьмуть участь двоє кандидатів – філософиня Валентина Бодак та історик Микола Галів. І в разі перемоги першої, вдруге ДДПУ імені Франка може очолити жінка-філософиня.

Немає опису світлини.

Валентина Бодак

Світлина – архів “Майдану”

На зображенні може бути: 1 особа

Микола Галів

Світлина – архів “Майдану”

Вибори відбулися відкрито, прозоро, демократично, з дотриманням норм чинного законодавства та згідно з карантинними вимогами.

Світлини, крім позначених, – відділ інформаційної політики ДДПУ

джерело:

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар