Дрогобицькі ветеринари відправили врятованих дельфінів на місячний карантин

Дрогобицькі ветеринари відправили врятованих дельфінів на місячний карантин

2016-05-16 18:44:26

Дрогобицькі ветеринари відправили врятованих дельфінів на місячний карантин

Державна служба ветеринарної медицини міста Дрогобич здійснила огляд врятованих хмільницьких дельфінів та постановила для них карантин на цілий місяць.

Фахівці Дрогобицької міської державної лікарні ветеринарної медицини здійснили позапланове обстеження розважально-оздоровчого комплексу «Оскар». Під час якого було перевірено умови утримання двох врятованих дельфінів із міста Хмільник Вінницької області, та, відповідно, їхній стан здоров’я. Про це повідомляє віідділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ  дельфінарію «Дельфін».

Зокрема, після огляду  та вивчення аналізів, дрогобицькі ветеринари підтвердили, що самки прибули до Трускавця виснажені та з численними шкірними ураженнями, а в однієї з них виявлено ерозійно-виразковий гастрит.

Відповідно до стану здоров’я тварин, ветслужба постановила утримання самок на карантині в окремому басейні протягом 30 днів, відповідно до вимог ст.35 Закону України «Про ветеринарну медицину». Про здійснену перевірку та карантин складено відповідні акти.

Варто також зазначити, що на період карантинного режиму для хворих дельфінів призначено медикаментозний курс лікування та повноцінний раціон харчування, який складається з жирних сортів риби. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/16/na_lvivshchyni_veterynary_vidpravyly_vryatovanyh_delfiniv_na_misyachnyy_699496

джерело: зік.ю.ей


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар