Святкове дійство-концерт "Дякую Тобі" з нагоди Дня Конституції України, Дня Молоді та другої річниці

Святкове дійство-концерт "Дякую Тобі" з нагоди Дня Конституції України, Дня Молоді та другої річниці

2016-06-29 11:59:59

Святкове дійство-концерт

Святкове дійство-концерт "Дякую Тобі" з нагоди Дня Конституції України, Дня Молоді та другої річниці волонтерського руху в місті Трускавець пройшло на славу! 
Презентуємо надзвичайну концертну програму та її учасників:
Розпочалося свято спільною молитвою , яку провадив головний натхненник дійства, справжній патріот рідної землі, духовний опікун волонтерського руху, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Володимир Бондарчук.
1. Музичний дарунок-вітання музичного колективу Трускавецького Народного Дому, лауреата всеукраїнських конкурсів та фестивалів, народний ансамбль народних інструментів "Галичани", керівник Василь Гамар. Коли зазвучали мелодії рідного краю, здалося на мить, що квітковим візерунком вкрилося усе довкола . 
2. Співає юна трускавецька співачка Настя Бондарчук . А кожне слово пісні немов удари в дзвін, щиро, до щему у серці - так і має звучати пісня патріота України!
3. А якими захоплюючими були виступи юних талантів - переможця всеукраїнських та міжнародних конкурсів - ансамблю сучасного танцю"miks-dance" м. Дрогобич ,керівник Марта Ек . Усі були в захваті від майстерності наймолодших 4-х та 5-ти річних танцюристів!
4. Дарунок-несподіванка для учасників дійства від авіамодельного клубу "Віраж" - керована птаха-голуб виконала над глядачами "Політ подяки".
5. Щирі та зворушливі, частково наповнені болем і разом з тим, вірою у Перемогу, виступи воїнів, бойових командирів з передової.
6. Слово-представлення гостям - дітям з м.Авдіївки та м.Щастя, а також їх опікунам. 
Красуня Анастасія Борисенко з м.Авдіївка з першої хвилини полонила присутніх чарівними українськими піснями. 
7. Виступ камерного складу Церковного хору "Бріо"церкви Покрови Пресвятої Богородиці м.Трускавець ,( керівник Марта Пагута) своїм звучанням поєднав у єдине ціле небо і землю .
8. Гостя з м.Луцьк, Анна Шелеп (6 років), сміливо виступила з поезією Л.Горової та гарною піснею
9. Спостерігали гості свята і за надзвичайно професійним, патріотичним дійством, який представили нам гості з міста Моршин - багаторазовий володар Гран-прі найпрестижніших всеукраїнських та міжнародних конкурсів, колектив з 45-річним досвідом, зразковий театр української пісні "Джерельце". Керівник - заслужений працівник культури України, кавалер ордену "За заслуги" Ірина Король
10. Яскравий виступ співачки Світлани Фединець, м. Моршин зібрав у велике коло палких шанувальників української пісні. 
11. Линула над містом чудова запальна мелодія "золотої скрипки України", лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів - Ростислава Фединця .
12. Усі присутні на святі приєдналися до флешмобу "Єднання з прапором", який допомагали підготувати та здійснити діти з Авдіївки та Щастя. (закріплювали 50 метрові стяги, виконували малюнок Тризуба та надпису Україна)
Діти запустили в небо сотні синіх та жовтих кульок. 
Талановита трускавецька співачка Уляна Бондарчук піснями супроводжувала це чудове дійство. Публіка була в захопленні! Подальший феєричний виступ співачки настільки був заряджений позитивом, що супроводжувався неодноразовими проханнями виконати пісні"на біс" ! 
13. Виступ наймолодшого співака, лауреата 1-ї премії міжнародного конкурсу "empire of arts", юного джентельмена, трускавчанина Юліана Біласа зірвав шквал аплодисментів!
14. Лунала понад Трускавцем пісня "Рідне місто" від Середницької Олі, лауреатки конкурсу "Мелодія намиста", учениці школи №1 м.Трускавець
15 . Львівський молодіжний християнський гурт "Територія душі" занурив слухачів у епоху давніх днів.
16. Призер багатьох турнірів та змагань, Школа Бойового Гопака "Духобор" під керівництвом Максима Гончарука, м.Дрогобич демонстрували захоплююче бойове мистецтво наших прадідів- козаків . Дуже гарний приклад для сучасної молоді!
17. Львівський клуб середньовічного бою "Чорна Галич". Презентація середньовічних обладунків, реконструкція середньовічного поєдинку - лицарські бої (голова воєнно-історичної дружини Ярема Іванців) змусила не одну хвилину невідривно, з помітним хвилюванням спостерігати за боєм воїнів в прадавніх обладунках. Незабутнім став майстер-клас від клубу для гостей свята.
18. Запальна мелодія скрипки і чудові пісні від трускавецького митця вокальної сцени Романа Криницького теж залишили море гарних емоцій.
19. Гарним дарунком був і виступ композитора, автора і виконавиці, барда, а також невтомного волонтера, дрогобичанки Лілі Кобільник 
20. Гості з Мостиського краю - вокально-інструментальний ансамбль "Жива струна" м. Судова Вишня, керівник Віталій Рудень, наповнили Трускавець своїми щирими мелодійними голосами , які дійсно торкнулися найпотаємніших струн душі присутніх. 
21. Усім надовго запам'ятається сюрприз - виступ лідера рок-гурту "Мері", Віктора Винника. Тепер ми знаємо, що його пісні слухає небо! Виступ був настільки щирим та емоційним, що навіть хмари розійшлися, а буря, яка насувалася, обійшла територію церкви, де відбувалося дійство. За це окреме ДЯКУЄМО! (особливо, за "Теплий дощ")
22. Учасників вокально-естрадної школи дуету "Ярославна", юних співаків Дрогобиччини презентували на імпровізованій сцені Наталя та Ярослав Дуб, завершивши виступи юних співаків власним виконанням пісні, яка неслася над вечірнім містом, під золотими куполами церкви, понад горами у небесну вись щирою молитвою за рідну землю.
23. І ще, тепер ми знаємо, що таке Банси! Це танці-руханка для діток і дорослих. Дуже гарна і весела цікавинка від активістів молодіжної спільноти "Українська Молодь - Христові" - Яблонської Софії,Середницької Олі,Николин Ангеліни та Криворучишака Олега .
24. А завершальним, проникливим виступом запам'ятається надовго усім гостям легендарний бард зі Стрия, активний учасник "Революції на граніті", сотник "Залізної сотні Майдану, №13", лідер гурту "Кулі", лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів, володар Гран-прі фестивалю авторської пісні, воїн АТО, Зиновій Медюх .
Протягом усього свята гості мали можливість ознайомитися з фотовиставкою "Дякую Тобі", прийняти участь у майстер-класах: під керівництвом мисткині Галини Стиранівської (виготовлення ляльки-зернівки) та Яреми Іванціва "Чорна Галич" (лицарські бої), малювання ікон під керівництвом художника і волонтера Левка Скопа.
Завершилося дійство спільною подячною молитвою під проводом місіонера Божого Милосердя, капелана волонтерської групи "Дрогобиччина sos - допомога армії", отця Ігора Цмоканича.
Дякуємо усім, хто долучився до проведення свята:
волонтерській групі ГІ"Дрогобиччина sos - допомога армії", демобілізованим воїнам, бійцям частини "А-1108",настоятелю церкви Покрови Пресвятої Богородиці, отцю Володимиру Бондарчуку, церковному комітету та парафіянам церкви Покрови Пресвятої Богородиці, капелану волонтерів, отцю Ігору Цмоканичу, мистецьким колективам, співакам, клубам, школам та гостям з м.Авдіївки(Донецька область) та м.Щастя(Луганська область) за те, що відгукнулися, пожертвували вихідним днем та долучилися до благодійної волонтерської акції! 
Дякуємо п.Василю Родіонову, який протягом усього 10-годинного дійства пліч-опліч з ведучою дійства Олександрою Возняк стояв "на звуко-режисерській варті".
Окреме велике ДЯКУЮ хочемо сказати 2-му Спеццентру Швидкого Реагування (ДСНС України), Дрогобич, за забезпечення польовою кухнею та приготовані смачні страви для гостей заходу!
Під час проведення благодійної мистецької акції було зібрано кошти на потреби наших воїнів:
8001 грн, 1долар, 100рублів
Щиро усім дякуємо!

джерело: Олександра Возняк


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар