Відпочинок у Східниці: 7 способів зробити його цікавим

Відпочинок у Східниці: 7 способів зробити його цікавим

2016-08-12 21:48:53

Відпочинок у Східниці: 7 способів зробити його цікавим

Володимир Ключак:

Ось як Східниця "рекламує" Дрогобич: 
Чого не варто робити в Східниці
На мою особисту думку, не варто їхати в Борислав і Дрогобич, навіть попри те, що їх назви знайомі нам ще з уроків літератури. Їхати можна, якщо ви хочете поринути в глибоку депресію і порефлексувати з тяжкої української долі. Ну і хіба що вам захочеться показати дітям реалії свого дитинства з 90-х.

Східниця – селище неподалік розрекламованого водного курорту Трускавця. В Східницю зазвичай їдуть лікуватися. Бо головна розвага тут – забір і вживання лікувальної води. Але й окрім цього знайдеться чимало активностей для сімей з дітьми.

Набрати мінеральної води з джерелаВідпочинок у Східниці
Навіть якщо ви приїхали в Східницю не заради лікування, вам просто необхідно хоча би один раз навідатися до джерела. На відміну від того ж Трускавця чи Моршина, тут немає цивілізованого бювету із кнопочками на 100, 150 і 200 грам. Лікувальну воду доводиться добувати самотужки, збираючи з джерелець, що б’ють прямо з-під землі. Переважно у важкодоступних, але мальовничих місцях. Температура води – джерельна, мінералізація – невідома, дозування – на око, відчуття пригоди – гарантовано. Як стверджують туристичні проспекти, в Східниці 37 джерел і 17 свердловин. Якщо підійти до справи методично, цієї розваги із пошуком все нових джерелець і смаків вистачить тижні на два.

Відстань: від 0 до 3 км
Вартість: 0 грн.

Лісові прогулянкиВідпочинок у Східниці
Найкращий розважальний центр. Особливо для «дітей асфальту». Де б ви не оселились у Східниці, майже гарантовано, що ліс буде починатися у вас на задньому дворі або ж до нього буде не більше 5 хвилин пішки. А в лісі з ймовірністю 99,9% буде стрімкий потічок. До речі, потічок цей буде з тієї ж Нафтусі, яку п’ють з лікувальною метою. Особливий кайф бродити по потічку в кроксах туди-сюди. Але на це наважуються лиш найекстремальніші мами. Лайт-варіант – гумові чобітки як у Свинки Пеппи.

Іноді на потічках з’являються рибки і жабки. І тоді глядачів у захваті неможливо загнати додому. Іноді, правда, запливають з гастролями вужі й гадюки. Але про це краще не думати, аби не псувати собі відпочинок. Із фауни тут ще зустрічаються білки у великій кількості та численне птаство. Кейтерінг в лісовій частині забезпечують чорниці, малина та ожина, яка дозріває аж у серпні.

джерело: Відпочинок у Східниці


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар