Олег Хрущ: Про вибух гранати у дворі керівника КП «Дрогобицький ринок» (відео)

Олег Хрущ: Про вибух гранати у дворі керівника КП «Дрогобицький ринок» (відео)

2016-08-23 01:34:38

Олег Хрущ: Про вибух гранати у дворі керівника КП «Дрогобицький ринок» (відео)

 

У четвер, 18 серпня, на засіданні xii сесії Дрогобицької міської ради секретар ради Олег Хрущ звернувся до своїх колег-депутатів з проханням скерувати звернення до правоохоронних органів, з вимогою об’єктивного розслідування інциденту, який трапився з керівником КП «Дрогобицький ринок», коли у його дворі вибухнула граната.

Спершу Олег Хрущ розповів про можливі наслідки вибуху, адже у дворі був припаркований автомобіль, в якому встановлено газовий балон. На щастя, осколками гранати було пошкоджено лише корпус цього автомобіля.

Для тих, хто дозволяє собі кепкувати з цієї ситуації чи публікувати аморальні висловлювання у соцмережах, секретар міської ради розповів, що у сусідніх будинках, в одному з яких від вибуху вилетіло віконне скло, а в іншому пошкоджено фасад, знаходилися нівчому не винні діти.

На завершення своєї промови, посадовець закликав колег-депутатів підтримати звернення міського голови Тараса Кучми, яке було опубліковано раніше, з приводу інциденту та звернутися до правоохоронних органів з вимогою об’єктивного розслідування справи.

«Ми не маємо права замовчувати цей факт, оскільки гранати у Дрогобичі вибухають не так часто. Якщо ж справі дати затихнути, то невідомо, як події будуть розгортатися в подальшому і чи не стане хтось з присутніх наступною жертвою.», — додав Олег Хрущ.

У міській раді припускають, що вибух гранати у дворі керівника КП «Дрогобицький ринок» може бути пов’язаний з тим, що від початку приходу Володимира Білогана на цю керівну посаду, на ринку та у центрі міста розпочали наводити лад зі стихійною торгівлею. Основою такого припущення є й той факт, що вибух стався після того, як на вулиці Ковальській, одній з локацій стихійної торгівлі у Дрогобичі, розпочали ремонтні роботи.


джерело: Дрогобицька міська рада ОФІЦІЙНА СТОРІНКА


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар