Цікаві заходи для учнів від бюро правової допомоги

Цікаві заходи для учнів від бюро правової допомоги

2016-10-27 10:17:09

Цікаві заходи для учнів від бюро правової допомоги

Фахівці відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із дирекцією загальноосвітньої школи № 1 міста Дрогобича організували та провели комплексний правопросвітницький захід Варто своє право знати, щоб змогти захищати. Він містив дві частини.  Перша – інформаційна, під час якої учні 5-го класу дізналися від Петра Габрівського,  заступника начальника цього ж відділу, про основні права дитини та ознайомилися зі своїми обов’язками. Спільно із модератором заходу школярі дійшли висновку, що кожен громадянин мусить належно виконувати свої обов’язки. А ще -  неможливо без наявності законів та правових норм забезпечити та гарантувати права кожної особи у сучасному суспільстві.  Друга частина заходу -  правова вікторина. Діти із задоволенням взяли участь у ній. Вони змогли не тільки показати свої знання про державу, право і закон, але й відчути дух командної гри.
А  для учнів загальноосвітньої школи №2 м. Дрогобича головний спеціаліст відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лютик Христина провела інформаційну сесію на тему: «Юридична відповідальність неповнолітніх: межі та особливості». 
На цьому заході діти отримали інформацію: з якого віку настає відповідальність, види покарань які застосовуються до неповнолітніх та звільнення від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру щодо неповнолітніх.
При нагоді нагадуємо Вам, де працюють бюро правової допомоги на Дрогобиччині: 
м. Борислав, вул. Міцкевича, 64,
м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70
м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62.
 Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00. 

Марічка Бойко

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар