Презентація результатів дослідження щодо соціальної згуртованості на сході України в 2018 році

Презентація результатів дослідження щодо соціальної згуртованості на сході України в 2018 році

2018-12-11 22:09:13

Презентація результатів дослідження щодо соціальної згуртованості на сході України в 2018 році
Презентація результатів дослідження щодо соціальної згуртованості на сході України в 2018 році

12 грудня 2018 року в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення ООН для східної України за 2018 рік. Це щорічне дослідження допомагає оцінити поведінку людей на підконтрольних уряду територіях в Донецькій та Луганській областях і в сусідніх з ними Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях – для подальшої розробки рішень та програм з відновлення регіону.

Дослідження провели шляхом опитування 6000 осіб у східній Україні. Його виконали за фінансової підтримки Європейського Союзу три агентства ООН – Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Міжнародна організація з питань міграції (МОМ) під загальним керівництвом Офісу Координатора системи ООН.

Запрошуємо представників ЗМІ:

Що?

Презентація результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення ООН для східної України за 2018 рік

Коли?

12 грудня, 2018 р. о 10:00

Де?

Український кризовий медіа-центр, Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2

Учасники:

Стен Вейтсман, радник з питань миру та розвитку ООН

 

Акредитація ЗМІ:

Якщо ви хочете відвідати презентацію 12 грудня, будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням. Через обмежену кількість місць, реєстрацію буде припинено після досягнення максимальної кількості зареєстрованих учасників. Презентація буде проведена англійською мовою, з можливістю користування синхронним перекладом на українську.

Довідкова інформація:

Індекс соціальної згуртованості і примирення ООН для східної України (скорочено – use) – це одне з досліджень ООН, що допомагає проаналізувати ситуацію та виконання програм в Україні. Дані та аналітичні продукти use оприлюднено українською, російською та англійською мовами на сайті use.scoreforpeace.org. Результати першої хвилі use за 2017 рік наявні на сайті use.scoreforpeace.org. Результати другої хвилі за 2018 рік будуть доступні для перегляду 12 грудня 2018 року.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спрямована на забезпечення пріоритетних потреб у східній Україні після спалаху конфлікту навесні 2014 року. Її реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд народонаселення ООН і Продовольча та сільськогосподарська організація. Програму підтримують дев’ять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. Загальний бюджет на 2019-2022 роки становить понад 50 млн доларів США.

 

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за адресою: use.ua@one.un.org

Читати далі

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар