Арсеній Яценюк: «Народний фронт» іде до перемоги на парламентських виборах і формування нового уряду

Арсеній Яценюк: «Народний фронт» іде до перемоги на парламентських виборах і формування нового уряду

2019-02-06 21:18:05

Арсеній Яценюк: «Народний фронт» іде до перемоги на парламентських виборах і формування нового уряду

Арсеній Яценюк: «Народний фронт» іде до перемоги на парламентських виборах і формування нового уряду


«Нова Верховна Рада України - це нові депутати, нова коаліція і новий уряд. І ми повинні поборотися і вибороти як нову коаліцію, так і новий уряд», - заявив лідер партії «Народний фронт» на партійному з’їзді 2 лютого. Арсеній Яценюк подякував активу партії, який раніше висловився за необхідність брати участь в чергових виборах Президента України. Він підкреслив, що принести невизначеність для проукраїнського суспільства, яке хоче змін в країні, «було б безвідповідально». «Я прийняв рішення, що ми повинні боротися за нову Верховну Раду України, за перемогу на парламентських виборах і за формування нового уряду України. Знаю, що ми це зробимо», - наголосив Арсеній Яценюк. Лідер «Народного фронту» підкреслив, що парламентська кампанія розпочнеться лише за півтора місяця після інаугурації Президента України. Перед новим Кабінетом Міністрів, наголосив він, будуть стояти не менш масштабні завдання, ніж стоять перед нинішнім урядом: «Вільна економіка, вільне від адміністративного тиску і корупційного податку підприємництво, вільний доступ до фінансових ресурсів, вільна зовнішня торгівля». Він підкреслив, що наріжна проблема України нині – це трудова міграція: «Простого вирішення немає. Але рецепти для цього є. Ринкова економіка і ринкова зарплата є одним з рецептів вирішення трудової міграції». «Саме в компетенції уряду і парламенту буде економіка, фінанси, інновації, економічне зростання, субсидії, пенсії, заплати», - сказав він. Арсеній Яценюк звернувся до представників «Народного фронту»: «Ми сильна і згуртована команда. Ми фахова команда. Ми проукраїнська команда. Ми йдемо до перемоги на виборах у Верховну Раду України. Ми йдемо до формування нового уряду. Ми довели: ми вміємо перемагати. І ми переможемо».

Арсеній Яценюк закликав Президента звільнити Україну від кума Путіна

Лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк закликав Президента Петра Порошенка «звільнити Україну від кума Путіна»: «Він не звільняє заручників – він захоплює заручників рукою свого путінського і антиукраїнського елементу». Арсеній Яценюк звернувся до делегатів з’їзду прийняти рішення про звернення до членів Європейського Союзу, до країн Великої сімки з тим, аби «продовжити і посилити санкції проти Російської Федерації з метою відновлення територіальної цілісності України, відновлення судноплавства в Керченській протоці і повернення українських заручників, які утримуються московським режимом». «Моє особисте звернення до Петра Порошенка. Пане Президенте, ми звертаємося до членів ЄС звільнити українських заручників. Я звертаюсь до Вас звільнити Україну від кума Путіна. Він не звільняє заручників – він захоплює заручників рукою свого путінського і антиукраїнського елементу», - сказав Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк: Обіцянки більшості кандидатів у президенти – це навіть не популізм. Це новий більшовизм

«У Конституції не написано, що Президент займається зарплатами, пенсіями, інноваціями, інвестиціями, економікою, бюджетом. Практично жоден із кандидатів у президенти не прочитав українську Конституцію і не усвідомлює своєї міри відповідальності перед Україною і цим постом», - сказав лідер «Народного фронту». Арсеній Яценюк зазначив, що зараз у списку кандидатів у президенти вже десятки людей: «Хто ці люди? Що вони вміють? Що вони знають? А Де вони були в 2014 році, коли країна падала? Що вони обіцяють?». Обіцянки багатьох із них – «це навіть не популізм, це новий більшовизм», - наголосив він, нагадавши, до чого призвели такі обіцянки сто років тому: «Теза «владу – радам» закінчилася тим, що вся влада була в руках однієї більшовицької партії, і в країні був диктат. Теза «мир – народам» закінчилася війною, змовою Сталіна-Гітлера, репресіями, захопленням територій, винищенням українського політичного класу і інтелігенції. Теза «земля – селянам» закінчилася колективізацією, знищенням українського господаря і Голодомором». «Ця історична паралель сьогодні має реальне відображення в українському політичному середовищі. Пропонуються прості рішення: «Всім – все, завтра вранці. Зарплати, пенсії, робочі місця. Тільки виберіть». Практично жоден з них (кандидатів у президенти) не прочитав українську Конституцію і взагалі не усвідомлює своєї міри відповідальності перед Україною і перед тим високим постом, на який вони ідуть», - наголосив Арсеній Яценюк.

Олександр Турчинов: Захистити і побудувати Велику Україну - був, є і буде головний пріоритет «Народного фронту»

Секретар РНБО України, один з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов наголосив, що захистити і побудувати Велику Україну - був, є і буде головний пріоритет нашої партії. «Наша з вами особиста відповідальність - зберегти той курс і напрямок, що дав Україні Майдан. Це рух і напрямок розвитку, демократії, європейської і євроатлантичної інтеграції», - сказав Турчинов. Він відзначив, що завдяки мужній, відповідальній позиції прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та інших представників «Народного фронту» в уряді вдалося зупинити дефолт та руйнацію економіки України. «Це є не унікальна подія, не унікальний шлях. Шлях відповідальних людей. Я прошу згадати вас Черчилля, Тетчер, Бальцеровича, інших видатних політиків і державних діячів, які захистили свої країни, які зробили їх значно сильнішими і отримали подяку у вигляді відставок», - сказав Турчинов. Також Секретар РНБО підкреслив, що внутрішні вороги не менш небезпечні ніж Росія. «Це не тільки ворожа агентура, диверсійно-розвідувальні групи, терористи, найманці - це й інформаційні і політичні креатури Кремля, які знову підіймають голову. Це масштабна корупція, яка деформує та гальмує наш шлях вперед, це тотальний популізм, який в Україні перетворився на суміш безвідповідальності і брехні, руйнівної агресивності і некомпетентності. Цей мутний потік, який підсилюється контрольованими ЗМІ, емоціями соцмереж перетворюється на зброю масового знищення економіки, безпеки, авторитету і майбутнього нашої крани», - заявив він.

Андрій Парубій: Ми не бігали за рейтингами, а сповідували іншу політичну культуру

«Народний фронт» та його лідер Арсеній Яценюк запровадили зовсім інший - новий стандарт політичної культури в Україні. «Чи можна було уявити раніше в новітній українській історії, коли прем’єр-міністр пішов у відставку, а парламентська фракція очолюваної ним політичної партії лишається в коаліції, продовжує працювати і, більше того, є цементуючим фундаментом цієї коаліції?», – сказав голова Верховної Ради, представник «Народного фронту» Андрій Парубій. «Арсеній Яценюк продемонстрував цей новий рівень політичної культури, який базується на нашій відповідальності не тільки за останні роки, а й перед нашими попередниками та тими, хто буде після нас», – додав спікер парламенту. За його словами, багато з кандидатів у президенти не можуть до кінця усвідомити, що беруть участь у виборах у державі, яка, проходячи складний шлях демократичного процесу, має водночас захищати свої кордони. «Величезні кошти вкладаються в те, щоб змінити політичну карту України, щоб привести до влади в Україні або відверто проросійських людей, або більш лояльних до Росії, з якими можна сісти й домовитись. Хочу зазначити ключове – ми не маємо права програвати. І це – відповідальність «Народного фронту». Парламент – це той фундамент, який може забезпечити незворотність реформ», – наголосив спікер.

Арсен Аваков: Ми маємо обрати Президента без фальсифікацій і скупок голосів

Команда «Народного фронту» та Міністерство внутрішніх справ забезпечуватимуть вільне і чесне волевиявлення на президентських виборах-2019, аби країна отримала лідера, якому довіряють. «Ми маємо забезпечити, щоби ці вибори були чесними, прозорими - такими, за які ми стояли на Майдані. А я міністр, який вийшов із Майдану. Тому Україні потрібен Президент, обраний в результаті чесної кампанії, з результатом кампанії, в якому немає жодного сумніву: ніяких «каруселей», ніяких скупок голосів», - заявив Міністр внутрішніх справ, представник «Народного фронту» Арсен Аваков. «Ми маємо отримати Президента, якого поважає увесь світ, якого поважаємо ми самі. І забезпечити такий процес по силі нашій команді», - резюмував міністр МВС. Також Арсен Аваков підкреслив, що «Народний фронт» разом з українським народом врятували країну після втечі Януковича та здійснили фундаментальні реформи, пожертвувавши власними рейтингами. «Ми фактично витратили свій рейтинг переможця виборів на дуже важливі структурні та фундаментальні речі для країни. Так, ми робили непопулярні кроки, не озираючись, подобається чи ні, - це філософія нашої команди. Я пишаюся тим, що ми вистояли і зробили за ці роки добру роботу. Я пишаюсь вами і дякую усім», - підкреслив Арсен Аваков.

Лілія Гриневич: «Народний фронт» не має права на поразку на парламентських виборах - ми повинні продовжувати ті великі реформи, які розпочали

Міністр освіти і науки, представник «Народного фронту» Лілія Гриневич наголосила, що реформи в освіті спрямовані на те, щоб кожен українець був успішним у xxi сторіччі. «Ми утверджуємо Нову українську школу – школу для того, щоб кожна українська дитина стала успішною у xxi сторіччі і були розкриті її таланти і можливості», - наголосила вона. Лілія Гриневич підкреслила, що у 2013 році під час Революції Гідності команда «Народного фронту» взяла відповідальність за державу. «Я пригадую як на морозі у Відкритому університеті Майдану ми представляли стратегію розвитку освіти. І закон про вищу освіту, який був прийнятий одним із перших після Революції Гідності, писався, коли ми були в глухій опозиції. Але він був прийнятий. І закон про вищу освіту, закон про освіту, закон про наукову і науково-технічну діяльність – це були закони, які були одразу, в перші роки, внесені Урядом Арсенія Яценюка. У парламенті наша фракція була основним лобістом, провідником цих законів», - розповіла вона. Міністр наголосила, що «Народний фронт» не має права на поразку на парламентських виборах. «Ми повинні продовжувати ті великі, серйозні, ґрунтовні реформи, які розпочали», - сказала Лілія Гриневич. «Перед нами – складний тернистий шлях. Але я не боюся його, бо поруч Арсеній Петрович, бо поруч потужна професійна команда. Смію сказати, такої професійної команди немає в інших політичних сил», - резюмувала Лілія Гриневич.

Максим Бурбак: На успішних реформах "Народного фронту" піаряться інші політичні сили

«Народний фронт» - єдина політична сила, яка практично на 100% виконала виборчу програму і розпочала безпрецедентні позитивні зміни в Україні. Керівник фракції у Верховній Раді Максим Бурбак відзначив, що серед пріоритетів політичної сили – національна безпека і оборона, соціальний захист військовослужбовців. «Народний фронт» щороку відстоює позиції, які були запровадженні урядом Арсенія Яценюка щодо фінансування заходів з посилення національної безпеки і оборони на рівні не менше 5% ВВП, і так буде далі. Саме наш уряд, уряд Арсенія Яценюка, втричі підняв зарплати військовим, і це повинно стати регулярним. Також це стосувалося і рятувальників, і працівників Національної поліції», - наголосив він. Серед здобутків «Народного фронту» - закріплення в законі факту російської агресії та окупації, введення санкцій проти країни-агресора. «Народний фронт» є тією політичною силою, яка провела крізь парламент антикорупційні закони, створила НАБУ, НАЗК, Антикорупційний суд. «Збільшення частки української мови в теле- і радіоефірах – це результат дії законів «Народного фронту», - нагадав керівник фракції. Він також відзначив успішність реформи децентралізації, яка була започаткована урядом Арсенія Яценюка. «Ми будемо гордо та голосно говорити про наші результати. Наша кампанія звітування по областях це довела. Люди часом щиро дивувались, дізнаючись про нашу роль в ключових реформах», - резюмував Максим Бурбак.

   

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар