ЛЕГЕНДАРНІ КІБОРГ? – ФОТОВ?СТАВКА СЕРГІЯ ЛОЙКО «АЕРОПОРТ» у дрогобицькому музеї

ЛЕГЕНДАРНІ КІБОРГ? – ФОТОВ?СТАВКА СЕРГІЯ ЛОЙКО «АЕРОПОРТ» у дрогобицькому музеї

2015-07-01 15:42:50

ЛЕГЕНДАРНІ КІБОРГ? – ФОТОВ?СТАВКА СЕРГІЯ ЛОЙКО «АЕРОПОРТ» у дрогобицькому музеї
1 липня о 15.00 у Дрогобичі в Палаці мистецтв музею «Дрогобичина» (вул.Шевченка, 38) відбудеться відкриття виставки фотографій Сергія Лойко «Аеропорт». 
 
Сергій Лойко журналіст «Лос-Анджелес Таймс», котрий був з українськими Кіборгами в оточеному проросійськими бойовиками аеропорту Донецька та зафіксував на світлинах моменти жорстоких боїв та військового побуту наших героїв. Гості відкриття матимуть унікальну можливість поспілкуватись із нашими краянами-Кіборгами – Миколою Шніцером та Олегом Мулярчуком з 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України, котрі захищали Донецький аеропорт восени 2014 року.
 
Фотовиставка Сергія Лойко «Аеропорт» – це унікальні ілюстрації до новітньої української саги про сильних духом українців-КІБОРГІВ, котрі стали легендою захищаючи Донецький аеропорт. Обличчя героїв, їхні емоції, моменти планування та здійснення військових операцій, рідкісні хвилини перепочинку та суворого побуту впіймав об’єктив фотокамери Сергія Лойко, щоб вони закарбувались в нашій пам’яті назавжди.
 
Виставка примандрувала у Дрогобич після Вінниці у рамках туру містами України, який організував Український кризовий медіа-центр. Це вже друга за це літо знакова фотовиставка у дрогобицькому музеї. Перед цим з великим успіхом тут пройшла xvi міжнародна фотовиставка газети «ДЕНЬ».
 
Довідка: Виставка «Аеропорт» вперше була презентована у квітні 2015 року у Києві. Відкривали її сам автор – Сергій Лойко та герої-Кіборги з 74-го окремого розвідувального батальйону та 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України. Столичний показ був початком туру містами України та частиною проекту культурної дипломатії між регіонами України, який розпочав Український кризовий медіа-центр.
 
Дата проведення виставки: 1-14 липня 2015 року
 
Місце: Дрогобич, вул. Шевченка 38, Палац мистецтв музею «Дрогобиччина»
Організатор: Український кризовий медіа-центр
 
За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Леоніда Марущака, куратора мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру, за телефоном:+38 (095) 271 63 85.
 
Джерело: Музей "Дрогобиччина", facebook
 
рубрика: АФІША

джерело: Дрогобич Цайтінг


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар