Дрогобицькі волейболістки стали переможницями чемпіонату Львівщини з пляжного волейболу

Дрогобицькі волейболістки стали переможницями чемпіонату Львівщини з пляжного волейболу

2016-07-01 18:30:01

Дрогобицькі волейболістки стали переможницями чемпіонату Львівщини з пляжного волейболу
29 червня на двох майданчиках відпочинкової бази «Урочище Острів», що в селі Заріччя Жидачівського району відбувся чемпіонат Львівщини з пляжного волейболу серед дівчат 2002 р.н. і молодші. В змаганнях прийняли участь найсильніші команди зі всієї області (Львова, Самбора, Стрия, Жидачіва, Калинова, Дрогобича та Червонограда, загалом 18 команд).
Так Дрогобич був представлений трьома парами: Лисак Наталія / Михайловська Марта , Скокопад Марта / Щур Сніжана, та наймолодша пара цих змагань Шишка Вікторія/ Мацола Юлія, 2005 та 2004 року народження. 

Перше місце впевнено виборола команда міста Дрогобича (Лисак Наталія та Михайловська Марта) друге та третє місце посіли команди Червонограда.

Переможців та призерів нагородив дипломами завідувач сектору молоді та спорту Жидачівської райдержадміністрації Йосиф Станіславович Будзінський . 
Слід відмітити що 26 червня пройшла Першість Львівської області з волейболу пляжного серед дівчат 2003 р.н. де дрогобицька пара (Михайловська Марта / Раделицька Софія) посіли перше місце, з чим і вітаємо наших дівчат та тренера Будинкевич С. Н., бажаємо їм перемог та подальших успіхів у спорті та житті. 
Наступні змагання наших волейболісток пройдуть 09 -11 серпня в м. Запоріжжі, де відбудетьсь Першість України серед дівчат 2003 р.н ., побажаємо нашим дівчатам успіху на цих відповідальних змаганнях.
Більше фото є у фотоальбомах на сайті
БФ РІВС "Галіція"

джерело: Андрій


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар