У Дрогобичі посилюють заходи безпеки. До патрулювання вулиць залучено спецпризначенців

У Дрогобичі посилюють заходи безпеки. До патрулювання вулиць залучено спецпризначенців

2016-08-17 01:58:50

У Дрогобичі посилюють заходи безпеки. До патрулювання вулиць залучено спецпризначенців

У понеділок, 15 серпня, до Дрогобича прибули спецпризначенці з батальйону «Львів». Прибуттю спецпризначенців у місто передувала низка негативних явищ, в тому числі криміногенного характеру. Один з таких випадків трапився цими вихідними, коли у нічну пору доби на подвір’ї одного з начальників комунального підприємства міста пролунав вибух гранати.

Щодо перебігу подій понеділка, зранку, на нараді виконавчих органів Дрогобицької міської ради міський голова Тарас Кучма заявив про реальну загрозу зростання криміногенної ситуації у місті.

В обідню пору, командою міського голови було зроблено відеозапис звернення міського голови до громади міста, яке уже під вечір було опубліковане на офіційному порталі міської ради та розповсюджено засобам масової інформації. Також ЗМІ було надіслано текст цього звернення.

У своєму зверненні Тарас Кучма наголошує, що влада розпочала активну діяльність щодо наведення порядку в місті, зокрема боротьбу зі стихійною торгівлею, що і могло стати причиною вибуху гранти у дворі керівника КП «Дрогобицький ринок».

«Якщо раніше тиснули інформаційно, то тепер взялись до тиску фізичного – залякування через підриви.», — ствердно заявив Тарас Кучма.

Далі очільник міста пояснив, що влада не зупиняється ламати схеми, перевіряти раніше укладену документацію, оскаржувати справи в судах.

На завершення свого звернення, міський голова закликав громаду до єдності з владою, аби примножити зусилля у боротьбі зі злом, яке нині орудує в місті.

Цього ж дня, о 20:00 міський голова Тарас Кучма, разом з одним із своїх заступників Володимиром Коцюбою, своїм радником Василем Качмарем та представником прес-служби Зеновієм Кваснієм, завітали на зустріч зі спецпризначенцями батальйону «Львів», які прибули до Дрогобицького відділку поліції.

Спершу начальник поліції Мирон Карапата продемонстрував керівництву міста роботу місцевої поліції, поінформував про робочі будні, проблеми та виклики, які щодня доводиться долати. Далі відбувся інструктаж з несення служби, де місцевій поліції, та новоприбулим спецпризначенцям було роздано чіткі вказівки щодо патрулювання, виявлення порушників та наведення ладу в місті.

Тарас Кучма, як очільник міста, привітав правоохоронців з початком активної фази встановлення законності у Дрогобичі, відтак поділився з присутніми проблемами, які нині потребують нагального вирішення — торгівля наркотиками, розбійні та збройні напади, крадіжки, насильство, стихійна торгівля.

На завершення свого виступу Тарас Кучма висловив сподівання, що спільне патрулювання міста поліцією і спецпризначенцями дасть позитивний результат, а рівень криміногенної ситуації в місті суттєво знизиться.

Після інструктажу, спільні екіпажі поліції та спецпризначенців призначенців приступили до патрулювання міста.

Тарас Кучма: Звертаємось до дрогобичан з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, які зараз проводитимуться у місті.

джерело: Міська Рада


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар