Тарас Демко:На жаль,депутати мене не почули.ХІi сесія Дрогобицької міської ради (18.08.2016) (відео)

Тарас Демко:На жаль,депутати мене не почули.ХІi сесія Дрогобицької міської ради (18.08.2016) (відео)

2016-08-26 14:41:47

Тарас Демко:На жаль,депутати мене не почули.ХІi сесія Дрогобицької міської ради (18.08.2016) (відео)

Тут даю відео сесії від 18.08.2016 р. Моїм симпатикам:
1. З 24.00 хв. я говорю про різноманітні наболілі теми, серед яких брехня в дописі радниці міського голови щодо ситуації навколо шлагбауму на вул. Івасюка.
2.На 40.00 хв. вітання моє з секретарем ради.)))
3. На 1год. 54 хв. мої слова до представника судової адміністрації, якого я наполягав запросити протягом 9 місяців, а перед цим я і партія Громадянська позиція вимагали розірвати угоду оренди з недобросовісним орендарем, який бездіяльністю знищив будинок дит. садочку. Тішить, що із запізненням, але судова адміністрація обіцяє почати ремонт і провести його протягом 2017 -2018 років. Беру на контроль і у випадку недотримання сказаного знову наполягатиму на розірваннні угоди.
4. На 2год. 17 хв. намагався донести до депутатів про необхідність продовження оренди для шахового клубу Софія до кінця року. На жаль, депутати мене не почули. Як прикро за людей, які вчать дітей і грають самі в шахи, а не тиняються бухаючи.(((
5. На 2 год. 38 хв. говорю про необхідність якнайшвидшого проведення аукціону з продажу сауни Хвиля на Вол. Великого і побажав, щоб частину коштів з продажу скерували на благоустрій даної території, яка нині реально потерпає від цього асоціального обєкту.
6. На 2год. 49 хв. слово взяв секретар ради О.Хрущ, а після цього мені довелось закликати громадянку-радницю дотримуватись регламенту і брати слово після надання їй дозволу. Вона не почула і мною , як секретарем чергової сесії було запропоновано депутатам проголосувати про залишення зали даної громадянки і депутати дали згоду на це. Після чого радниця відмовилась виконати рішення сесії, а міський голова мовчазно споглядав на це. Тоді фракція Громадянської позиції покинула сесію на знак ігнорування мером і його людьми рішень сесії.
p.s. До п.6 додам, що як правило не коментую дії та висловлювання даної пані протягом тривалого часу перебування її на посаді. Як виняток- див. п.1.


джерело: Дрогобицька міська рада


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар