«Відкриття в Дрогобичі бюро правової допомоги»

«Відкриття в Дрогобичі бюро правової допомоги»

2016-09-06 11:13:19

 «Відкриття в Дрогобичі бюро правової допомоги»

31 серпня 2016 року в Дрогобичі Львівської області відбулося урочисте відкриття Дрогобицького бюро правової допомоги, в якому взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, організацій.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин повідомив про поставлені цілі щодо подальшої роботи новоствореного бюро правової допомоги.

У відкритті бюро правової допомоги взяв участь Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, який звернув увагу на необхідність діяльності бюро правової допомоги на теренах Дрогобича, Дрогобицького району та Стебника

         Депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч привітав із входинами фахівців центру та побажав плідної роботи і співпраці із його працівниками.

          Народний депутат України Богдан Матківський привітав працівників центру із відкриттям відділу та наголосив на важливості забезпечення надання правової інформації, правових консультацій та захисту прав та інтересів громадян, особливо соціально незахищених.

           Депутат Дрогобицької міської ради Ірина Дзюрах висловила свої пропозиції щодо подальшої співпраці на майбутнє у питаннях надання громадянам безоплатної правової допомоги.

          Начальник Дрогобицького відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області Мирон Карапата подякував за офіційне відкриття відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке спростило доступ громадян до безоплатної правової допомоги.

           На заході виступила Марія Николаїшин, директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка ознайомила усіх присутніх з метою створення бюро правової допомоги та функціями його діяльності, а також представила фахівців цього бюро.

 Габрівський Петро – заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» розповів про основні види діяльності бюро, а саме:

-   правопросвітництво у територіальних громадах;

- надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань;

-  надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги;

-   представництво інтересів громадян в судах, органах державної влади, органах місцевого самоврядування;

- забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України. 

 

Дрогобицьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою:                                    м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70.

Телефони для зв’язку працівниками бюро:

роб. (0324) 41-00-87, 41-03-21

моб. 068-61-70-988, 050-20-88-587

Марічка Славчанська

джерело: Власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар