Гомін Галичини
Дрогобич відсвяткував річницю Незалежності України (відео)

Дрогобич відсвяткував річницю Незалежності України (відео)

2016-08-27 08:47:47

Дрогобич відсвяткував річницю Незалежності України (відео)

24 серпня Дрогобич відмічав 21-шу річницю Незалежності України. Хоч програма святкування була досить насиченою і дійства одночасно проходили в різних місцях, активність дрогобичан зросла лише під вечір, коли на головній сцені розпочався концерт.
Зранку в усіх храмах Дрогобича пройшли Божественні Літургії за нашу державність, за людей, які віддали своє життя, щоб Україна стала незалежною. 
На головній площі міста відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті, начальник відділу сім'ї, молоді та туризму Леся Пашко вручила подарунки діткам, що народилися на День Незалежності і, яким виповнився сьогодні один рочок -- двом сестричкам-близняткам та Ангеліні Шпек.
Благодійна організація «Карітас» проводила акцію «Допоможи неповносправній дитині». Збиралися кошти для придбання комп'ютерів для таких діток. Ця акція триватиме до 30 вересня, так що всі бажаючі, в тому числі кандидати в депутати до Верховної Ради можуть до неї долучитися.
А на подвір'ї церкви Святої Трійці глядачі мали змогу подивитися виступи дитячих колективів. Тут малеча виконувала пісні й танцювала. 
Біля головного входу до міської Ратуші відбувся парад за участю військовослужбовців, які проходять службу в нашому місті, також свою майстерність показав військовий оркестр.
На головній сцені виступили художні колективи Дрогобича та запрошені зірки української естради.


джерело: sergmt777


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар