​Ознайомчий семінар для освітян – крок до налагодження співпраці

​Ознайомчий семінар для освітян – крок до налагодження співпраці

2016-09-14 18:32:54

​Ознайомчий семінар для освітян – крок до налагодження співпраці

05 вересня у середній загальноосвітній школі № 3 (І-ІІІ ступенів) м. Трускавця

пройшов ознайомчий семінар для освітян: «Безоплатна правова допомога – соціально – правова ініціатива держави». Організатори зустрічі працівники відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заступник начальника відділу « Трускавецьке бюро правової допомоги» Галина Кітраль наголосила, що звернувшись до бюро, кожен мешканець територіальної громади зможе отримати безкоштовні консультації з правових питань та скористатися електронними сервісами Мін’юсту.

Водночас, у разі необхідності, окремі категорії громадян, які визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу», зможуть захистити свої права, скориставшись послугами адвоката. І ще одна функція бюро правової допомоги - це правопросвітницька. Саме для того, аби досягнути результатів у цьому напрямку роботи, необхідна ефективна взаємодія працівників бюро та освітян.

Ознайомчий семінар для освітян – крок до налагодження співпраці

 

Нещодавно у середній загальноосвітній школі № 3 (І-ІІІ ступенів) м. Трускавця пройшов ознайомчий семінар для освітян. Тема заходу:  «Безоплатна правова допомога – соціально – правова ініціатива держави». Організатори заходу - працівники відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Важлива функція бюро – це правопросвітницька. Для того, аби  заходи, спрямовані на підвищення правової свідомості дітей та молоді, були цікавими, креативними та результативними, необхідна взаємодія із освітянами. Саме тому і працівники бюро вирішили поглибити співпрацю, налагоджену Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Ще про функції бюро зазначила заступник начальника відділу                       «Трускавецьке бюро правової допомоги» Галина Кітраль: «Кожен мешканець територіальної громади, який звернеться до бюро, зможе отримати безкоштовні консультації з правових питань та скористатися електронними сервісами Мін’юсту». Отримання юридичних консультацій у бюро сприятиме виробленню у громадян практики використовувати правові інструменти для вирішення своїх проблем. Ще цікаво, що бюро забезпечуватиме доступ громадян до безоплатної вторинної правової допомоги для визначених категорій населення. До слова, вторинна правова допомога передбачає: захист від обвинувачення; представництво інтересів у суді, в органах державної виконавчої влади, в органах місцевого самоврядування, в інших установах, підприємствах, організаціях; а також складення документів процесуального характеру. «Трускавецьке бюро правової допомоги» працює з 8. 00 до 17.00 за адресою:                    м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. 

Марічка

джерело: Стрийський МЦ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар