Перевізники, як завжди, б’ються в груди і обіцяють виправити усі недоліки

Перевізники, як завжди, б’ються в груди і обіцяють виправити усі недоліки

2016-10-29 11:59:19

Перевізники, як завжди, б’ються в груди і обіцяють виправити усі недоліки

У четвер 27 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради.

Члени виконкому прийняли рішення про підняття тарифу на проїзд маршруткою по місту. Відтепер ціна проїзду становитиме  3 грн. Як переконували перевізники,тариф, який був закладений до цього є економічно нерентабельним, бо зросла вартість паливно-мастильних матеріалів та інші витрати пов’язані з технічним обслуговуванням транспорту.

Щодо роботи трускавецьких перевізників немає ні дня без нарікань: то їздять з інтервалом 30-40 хв., то пенсіонерів не хочуть возити, то нечемно спілкуються з пасажирами, то автобуси знаходяться не в належному технічному стані і мають неестетичний вигляд.

Перевізники, як завжди, б’ються в груди і обіцяють виправити усі недоліки. За їхніми словами у маршрутках вже встановлено  gprs-навігатори та відеореєстратори, а своїх водіїв, мають намір одягнути у нову форму.

   

Також члени трускавецького виконкому підвищили тариф на послуги з вивезення ТПВ.   Тепер за сміття жителі міста-курорту будуть сплачувати в місяць 13 грн. (з однієї людини). У тарифі враховано інвестиційну складову, згідно якої підприємство ТзОВ «ДВ-ЕКОСВІТ» має оновити сміттєві майданчики, а також закупити нові контейнери для сміття.

   

Загалом, усі проекти рішень, які були винесені на порядок денний виконкому було ухвалено, окрім одного…

Депутат Трускавецької міської ради від фракції Конгресу Українських Націоналістів Андрій Кісак подав депутатське звернення на ім’я міського голови  в якому йшлося про те, щоб  включити його, як депутата міської ради до складу комісії міськвиконкому «З питань торгівлі, побуту, громадського харчування і організації вуличної торгівлі». Хто ще не знає, то повідомлю, що це саме та комісія, яка видає дозволи на торгівлю у місті-курорті. Головою цієї комісії  є  заступник міського голови Олександр Ткаченко, а в народі усім відомий за прізвиськом «Саша, який всьо рішає»…Так-так, це саме та супер-комісія міськвиконкому, яка визначає кому і в якому місці можна торгувати, а кому не можна. Саме ця комісія підкилимно і закрито вирішує, хто і яку платитиме оренду, а кого звільнити від сплати оренди.

Комісія міськвиконкому «З питань торгівлі, побуту, громадського харчування і організації вуличної торгівлі» вже давно виглядає, як закритий vip-клуб доступ до якого мають  тільки «свої» -  Мирон Мицько, Наталя Скибак, Олена Петранич і інші, а віртуозно керує всім процесом «Саша, який всьо рішає»…

Під час розгляду питання про включення депутата міської ради Андрія Кісака до складу цієї комісії, керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич прочитала службову записку від Олександра Ткаченка в якій йдеться про те, що він виступає категорично проти включення до складу його комісії депутата Кісака Андрія Ігоровича. В записці йшлось також про те, що Ткаченко і Кісак перебувають у конфлікті інтересів, оскільки Ткаченко подав до суду на Андрія Ігоровича та інших депутатів  і громадських активістів, які ще у червні цього року вимагали у Кульчинського звільнити його з займаної посади. Варто згадати, що  вимога  звільнити Олександра Ткаченка з посади заступника міського голови  була сформована на основі доказів того, що Ткаченко перебував у тісному зв’язку з регіоналами і навіть був помічником народного депутата Чечетова.

У службовій записці, яку зачитувала Петранич, Ткаченко також написав, що якщо члени виконкому проголосують за включення Кісака Андрія Ігоровича в комісію «З питань торгівлі, побуту, громадського харчування і організації вуличної торгівлі» , то нехай виключать його…мовляв «або він, або я».

В результаті виконком не включив депутата  Кісака А. І. до складу цієї комісії.

- Ось це є приклад того, як гнила система себе захищає, не допускаючи людей, які можуть їй загрожувати. Я маю усі підстави вважати, що в діяльності  комісії міськвиконкому «З питань торгівлі, побуту, громадського харчування і організації вуличної торгівлі»  присутня корупційна складова. Судіть самі, одним підприємцям дозволи на торгівлю надаються, а іншим ні. З одних підприємців друть захмарні гроші, а інших звільняють від орендної плати під дуже цікавим формулюванням, типу «з метою популяризації і промоції курорту»… Дозволи на ведення підприємницької діяльності надають навіть у межах першої санітарної зони. «В тихому болоті чорти водяться» -  ну хто б міг подумати, що якась там неприглядна комісія  міськвиконкому може стати справжньою «кормушкою», як у народі кажуть «золоте дно». Ось так за рахунок підприємців  паразитують місцеві чиновники - розповів депутат Андрій Кісак.

                                                                       Наш кор.

 

джерело: Трускавецька міська рада


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар