«Да будет свет»? Навіть з коштами ДФРР і тендером через prozorro – не факт

«Да будет свет»? Навіть з коштами ДФРР і тендером через prozorro – не факт

2016-11-01 18:10:55

«Да будет свет»? Навіть з коштами ДФРР і тендером через prozorro – не факт

З 2012-го року у Дрогобичі тягнеться епопея  із заміною ламп вуличного освітлення  на нові, енергоощадливі.

Ще тоді тодішній мер – екс-комуніст та екс-нардеп від Партії Регіонів Олексій Радзієвський браво звітував: це буде прорив! Але прориву так і не сталось.

Тендер відбувся у 2013-му, перемогу у ньому здобуло ТзОВ «Промінь-Люкс». У тендерній документації, до речі, зазначалось, що фірма має забезпечити гарантію аж на …1 рік. Тоді ж щось-там встановлювали. Але лампи, розповідають тепер, часто горіли, їх часто змінювали…

svr1

2016 рік.  У Всеукраїнському конкурсі Державного фонду регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України переміг проект Інституту міста Дрогобича «Заміна світильників вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в м.Дрогобичі (реконструкція)». Бюджет проекту складав 15 млн.952 тис. грн., співфінансування з міського бюджету – 1 млн.595тис. грн. Завданням проекту передбачено заміну проводів вуличного освітлення та світильників на енергозберігаючі.

Отож, знову було оголошено тендер, на який і цього разу потрапила  документація, розроблена ще за Раздієвського. Так-так, та сама документація.

«Оскільки конкурс ДФРР проводився у січні (в час післявиборчий, коли ми лише приступили до роботи), ми подали на цей конкурс  наш проект, але з урахуванням наявної на той час документації. Проект переміг. Взялись до проведення тендеру.  Але цей тендер було скасовано. З нашої з ініціативи. Бо коли почав вивчати документацію – побачив там дуже «цікаву» річ, яку задля ефективного використання коштів потрібно було обов’язково змінити», – пояснює керівник Інституту міста Володимир Кондзьолка.

Як стало відомо, причина скасування полягала якраз в проектно-конструкторській документації, написаній Департаментом міського господарства ще «за Радзієвського». Документація була прописана таким чином, що як не крути, а перемога мала дістатись одній фірмі –«Промінь-Люкс».

Ця фірма, як не дивно, має безпосередній стосунок до прізвища екс-мера О. Радзієвського, який, спільно з О.Гільжинським є її засновниками. Тобто, проект робився таким чином, щоб кошти потрапили в одні руки, як трапилось і у 2013-му.

джерело: Ні корупції


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар