Звітує «Громадянська позиція»

Звітує «Громадянська позиція»

2016-11-21 18:35:19

Звітує «Громадянська позиція»

/Звіт депутатів фракції ПП “Громадянська позиція” Трускавецької міської ради vii демократичного скликання. Звітний період: 25.10.2015 – 25.10.2016 рр./

 

Відповідно до ст.16 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат зобов`язаний звітувати перед виборцями про свою роботу не рідше одного разу в рік.

Загальний склад ради – 26 депутатів. За звітний період відбулося 17 сесій ради. З метою захисту інтересів виборців нами було подано понад 50 депутатських звернень, проведено 23 прийоми та прийнято 109 громадян (м. Трускавець, вул. Бориславська, 40).

Ведемо роботу у соціальних мережах та інформаційних ресурсах міста. Перед сесіями завжди опрацьовуємо проекти рішень всіх постійних комісій. Депутати фракції ПП ”Громадянська позиція” працюють у таких комісіях:

- з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності майна (заступник голови комісії Тарас Матолич);

- з питань землекористування, містобудування та благоустрою (член комісії Іван Герльовський);

- з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології (член комісії Андрій Степаненко);

- з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров`я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики (голова комісії Ігор Стасик).

Взяли участь у розробці та виконанні таких програм як: “Програма капітальних ремонтів житлового фонду”, “Програма підтримки ОСББ”. “Програма відшкодування кредиту на енергозберігаючі(утеплення будинків)” (в цьому році не спрацювала,на наступний рік потрібно внести деякі зміни), “Програма співфінансування поточних ремонтів в багатоквартирних будинках”(виділено тільки за півроку 1.3 млн. грн. на заміну вікон та ремонт під`їздів), “Програма по облаштуванню нових та доукомплектація діючих дитячих майданчиків”(виділено 1 млн. грн.) та інші.

Кожен депутат регулярно проводить зустрічі з виборцями у своїх виборчих округах. Факт оприлюднення особистих мобільних телефонів забезпечив ефективну та конструктивну взаємодію з громадою міста. У мікрорайонах, які представляють депутати від ПП “Громадянська позиція”, проведено ряд робіт, а саме:

- ремонт під`їздів та заміна вікон на сходових клітках;

- реконструкція прибудинкових територій (заміна бордюрів та замощення тротуарів бруківкою);

- облаштування нових контейнерних майданчиків для збору ТПВ (сміття);

- реконструкція електромереж у будинках;

- допомога та супровід при створенні ОСББ.

Неодноразово долучалися до збору продуктів харчування, товарів першої необхідності для наших бійців у зоні АТО та відправляли на схід, рішенням сесії ТМР виділено земельні ділянки під квартири та гаражі.

Вирішено загальноміські проблеми депутатами ПП ”Громадянська позиція”:

- У м. Трускавці завжди була проблема з перевезеннями пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Мешканців міста не задовільняли послуги, які надають перевізники, а саме: не утримують т.з. у належному технічному та санітарному стані, не здійснюють рух автобусів з дотриманням затвердженого розкладу руху, не забезпечують рівень культури спілкування та належний вигляд водія,відсутність відеореєстраторів руху у т.з. З цією проблемою вони звернулися у громадську приймальню ПП «Громадянська позиція». На чергову сесію ТМР були викликані перевізники для звітності їхньої роботи. Роботу перевізників було визнано незадовільною. Для усунення недоліків у роботі було надано місяць. Деякі зауваження, які були від мешканців вдалося вирішити. Над проблемою працюємо і надалі (депутат ТМР Тарас Матолич, округ №10 м. Трускавець – вул. Біласа, вул. Бориславська, вул. Бортнянського).

- Субсидії для населення. У 2011р. житловий будинок №51 по вул. Данилишиних у м. Трускавці повністю відключився від централізованого опалення і перейшов на індивідуальне – більшість газове, частково електричне. Малозабезпеченим сім`ям вдалося за рахунок бюджету встановити електричне опалення. Але після різкого підвищення тарифу на електроенергію в 2015р. дані мешканці не мали змоги оформити субсидії. Піднявши дане питання, його вдалося позитивно вирішити. На сьогодні в Трускавці мешканці, які встановили електричне опалення, мають змогу отримувати субсидії з розрахунку на норми споживання. Трускавець поки що чи не єдине місто у Львівській області, а може й у всій Україні, де це можливо (депутат ТМР Андрій Степаненко, округ №21 м. Трускавець – вул. Данилишиних, 47,49,51,55,57,59).

- Неодноразово зверталися мешканці м. Трускавця з проханням посприяти здійснювати прямі трансляції сесії ТМР. Це питання було піднято на черговій сесії, після чого було встановлено камери та необхідну апаратуру. Тепер кожен трускавчанин може зайти на сайт www.tmr.gov.ua/home/online-translate-sesia та переглядати сесії ТМР (депутат ТМР Іван Герльовський, округ №13 м. Трускавець – вул. Стуса, 3,5,7,9).

- Ефективне управління комунальним підприємством. За останній рік у КП “Трускавецька міська лікарня” (головний лікар КП та депутат у ТМР від ПП ”Громадянська позиція” Ігор Стасик) відбулися значні зміни у різних напрямках, а саме: реконструкція поліклінічного, хірургічного та терапевтичного корпусів (заходи з енергозбереження, утеплення фасадів); капітальний ремонт центрального ліфта, дахів та покрівель поліклініки, внутрішніх приміщень корпусів; придбання тренажерів для ЛФК та сучасного обладнання, оновлення матеріально-технічної бази. Розпочато роботу над проектом рішення сесії ТМР, відносно запровадження системи електронної реєстрації пацієнтів (депутат ТМР Ігор Стасик, округ №26 м. Трускавець – вул. Стуса, 12,14,16,18).

Протягом багатьох років члени гаражного кооперативу «Карпати», що знаходиться у м. Трускавці по вул. Пристая, не могли відстояти свої законні права відносно земельної ділянки. Завдяки підтримці та наполегливості депутатів Трускавецького міського осередку ПП «Громадянська позиція» було успішно вирішено дану проблему. Рішення сесії ТМР дало можливість членам кооперативу приватизувати земельну ділянку і зняти давно наболіле питання.

Вирішено питання з несанкціонованою забудовою міста-курорту. З метою збереження історичного центру міста, сесією ТМР обмежено поверховість забудови у центральній частині міста та на садибних ділянках.

Співпраця з Львівською обласною радою. Через Трускавецьку фракцію ПП «Громадянська позиція» є постійний зв’язок із заступником голови Львівської обласної ради В.Гірняком (член ПП «Громадянська позиція»). Отримуємо консультації та інформацію про розподіл ресурсів для Трускавця.

Фракція ПП «Громадянська позиція» в Трускавецькій міській раді

 

Трускавецький вісник

джерело: Володимир Ключак


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар